Całkiem nieźle poszło wadowickiej reprezentacji Klubu Sportowego Seido Karate „Shiro Sagi Dojo”. Z
Medale dla Shiro Sagi Dojo Seido Karate na V Pucharze Podbeskidzia

Całkiem nieźle poszło wadowickiej reprezentacji Klubu Sportowego Seido Karate „Shiro Sagi Dojo”. Z zawodów V Pucharu Podbeskidzia w Karate kontaktowym przywieźli medale.

Niedawno w Bielsku Białej, odbył się V Puchar Podbeskidzia w Karate kontaktowym. Zawody zorganizował Małopolski Klub Karate „Mawashi” z Oyama Karate. Na matach stanęło do walki 280 zawodników z organizacji Oyama, Seido i Kyokushin. 4 zawodników reprezentowało wadowicki Klub Sporotwy Seido Karate „Shiro Sagi Dojo”.

Nasza reprezentacja zaliczyła bardzo dobry występ: na 4 zawodników, trzech wróciło z medalami. Walki łatwe nie były, gdyż system walk kontaktowych, knock down, wymaga bardzo dobrego przygotowania kondycyjnego, taktycznego i technicznego. Nasi reprezentanci podołali zadaniu znakomicie i przywieźli: Dominika Sopicka - złoty medal, Adrianna Traczyk - brązowy medal zaś Mirosław Kwiatkowski - brązowy medal.

Jak mówią zawodnicy, taki wynik, to efekt systematycznej, ciężkiej pracy na treningach. Jest także bardzo dobrym motywatorem dla naszych adeptów, do dalszej pracy. Karatecy przygotowują się do kolejnych zawodów w Suchej Beskidzkiej, które odbędą się za dwa tygodnie.

(RC)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+9 #1 Shiro Sagi Dojo 2019-03-15 19:21
" Musi nas być więcej niż policjantów!" :D
Cytować
+9 #2 Gość 2019-03-15 21:24
Gratulacje dla zawodników i trenerów
Cytować
-3 #3 Mieszkaniec 2019-03-20 16:22
Sztuki walki zawsze otwierają człowieka na okultyzm bo bazują na filozofii wschodu, która jest całkowicie sprzeczna z naszą wiarą:

Oto przykładowe świadectwa ludzi i ich dramatów po czasie którzy praktykowali sztuki walki na poziomie mistrzowskim i nie tylko:
youtube.com/watch?v=-vBoOq4JdGE

youtube.com/watch?v=UPNlGtFiDPw

miesiecznikegzorcysta.pl/biblioteka/item/1271-sztuki-walki-mistrzowie-ostrzegaja

katolik.pl/wschodnie-sztuki-walki---8211--szansa-czy-zagrozenie-,2591,416,cz.html

Sztuki walki są całkowitym zaprzeczeniem wiary katolickiej !
Cytować
+1 #4 Marcin 2019-04-09 08:39
Pomijając brednie poprzednika:

https://nazdrowie.pl/artykul/informacje/sztuki-walki-dla-dzieci-dlaczego-warto-zapisac-malucha-na-zajecia/?amp

A dla zawodników gratulacje!
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.