MKS „Skawa” Wadowice poszukuje trenerki i trenerów chcących współpracować z klubem. Zobaczcie wy
Skawa Wadowice szuka trenerów i trenerek

MKS „Skawa” Wadowice poszukuje trenerki i trenerów chcących współpracować z klubem. Zobaczcie wymagania i co oferują!

Masz doświadczenie w pracy jako trener piłki nożnej? Futbol jest twoją pasją? Potrafisz współpracować z grupą dzieci i  młodzieży? Chcesz rozwijać się pod okiem doświadczonych szkoleniowców?

MKS „Skawa” Wadowice zaprasza.  Klub poszukuje trenerów do pracy z dziećmi i młodzieżą w nowo powstałej  Akademii Piłkarskiej. Kandydat lub kandydatka powinna posiadać kwalifikacje trenerskie, minimum UEFA C.

CV ze zdjęciem można składać mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w tytule wpisując imię i nazwisko/stanowisko TRENER. O zakwalifikowaniu kandydat do dalszego etapu rekrutacji zostanie poinformowany telefonicznie. Klub skontaktuje się tylko z wybranymi kandydatami!

Co klub oferuje? Jak czytamy w ogłoszeniu, stabilne zatrudnienie na dłuższy okres (umowa zlecenie), atrakcyjne wynagrodzenie za pracę – motywacyjny system premiowy, terminowe wypłaty wynagrodzenia, podniesienie kwalifikacji z dotacją klubową, prace w małych grupach (12 / 14 osobowych), możliwość dalszego rozwoju w zawodzie trenera (szkolenia, staże) a także podobno świetną i rodzinną atmosferę wewnątrz klubu.

Są chętni?
(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.