Starzy Bywalcy, Urodzeni Wiślacy, Fundacja Pomóc Więcej zorganizowali wielką imprezę charytatywną n
W Kalwarii zebrano ponad 50 tysięcy dla Julki i Dominiki!

Starzy Bywalcy, Urodzeni Wiślacy, Fundacja Pomóc Więcej zorganizowali wielką imprezę charytatywną na rzecz Julki Dryndos i Dominiki Kosek. Zebrano imponującą kwotę ponad 50 tysięcy złotych!

W weekend w Kalwarii Zebrzydowskiej odbyła się impreza charytatywna na rzecz rehabilitacji dziewczynek z gminy, Julki Dryndos z Zebrzydowic i Dominiki Kosek z Brodów zorganizowana przez Starzy Bywalcy, Urodzeni Wiślacy oraz Funfację Pomóc Więcej.

W sobotę (16.02) w Hali Sportowej przy Zespole Szkół nr 1 w Kalwarii Zebrzydowskiej odbył się turniej piłkarski drużyn oldbojów, w którym wzięli udział ekipy Reprezentacji Polski 35+, Kalwarianki 35+, Polonii Przemyśl 35+. W niedzielę (17.02)  zmagały się zespoły grup kibicowskich. Na trybunach stawiły się  też całe rodziny z najmłodszymi pociechami.

Nie zabrakło licytacji pamiątek klubowych, ceny szybowały bardzo wysoko, a licytujący za każdym razem otrzymywali gromkie brawa. Zbiórkę datków na rzecz Julki i Dominiki prowadzono także przy Kościele Parafialnym w  Kalwarii Zebrzydowskiej, przy „Grobku” w Brodach, a także przy Klasztorze Ojców Bernardynów.

Pewnie też polała się niejedna łza, kiedy rodzice obu dziewczyn, dla których odbyła się impreza podziękowali wszystkim organizatorom i uczestnikom. Swoje słowa do organizatorów skierował również burmistrz Kalwarii Zebrzydowskiej Augustyn Ormanty, który podkreślał trud jaki włożono w organizację turnieju. Sam włodaż dołożył również swoja cegiełkę do tego wielkiego działa, przekazując na rehabilitację Julki i Dominiki po tysiąc złotych.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+2 #1 WD 2019-02-18 21:23
To jest ta impreza która według "dziennikarza" Krakowskiej była organizowana przez bandytów i wbrew woli rodziców dziewczynek? Bo efekt jednak odwrotny od terroru pana "dziennikarza".
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.