Szkoła Podstawowa nr 2 w Wadowicach wzbogaciła się w profesjonalny sprzęt do nauki gry w tenisa ziemn
Wadowicka "Dwójka" wzbogaciła się w profesjonalny sprzęt do tenisa ziemnego

Szkoła Podstawowa nr 2 w Wadowicach wzbogaciła się w profesjonalny sprzęt do nauki gry w tenisa ziemnego. Wszystko to dzięki głosowaniu i wygranemu konkursowi. Dzieciaki podobno już nie mogą się doczekać ładnej pogody i wyjścia na korty.

Dobra wiadomość dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Wadowicach. Placówka uczestniczyła niedawno w konkursie „Dzieciaki do rakiet”. Głosowanie internautów trwało od 4 listopada do 16 grudnia, w rywalizacji brało udział aż 610 szkół z całej Polski. Internauci nie zawiedli.

Znaleźliśmy się wśród 60 placówek, które otrzymały wspaniały sprzęt tenisowy! Wszystkim, którzy głosowali na naszą szkołę, bardzo dziękujemy! Wierzymy, że to dopiero początek naszej przygody z tenisem w szkole – cieszy się dyrektor szkoły Mariola Bryndza.

Dzieciaki już podobno nie mogą się doczekać ładnej pogody i wyjścia na korty...

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+10 #1 aza 2019-02-11 14:04
Super. Niech grają w tenisa, zamiast w gry komputerowe. Będą zdrowsze.
Cytować
+4 #2 Bolek 2019-02-11 15:40
Szkoła podstawowa nr.5 też wygrała w konkursie i również dostali sprzęt do tenisa.
Cytować
+4 #3 Koko jambo 2019-02-11 15:55
A w czwórce niewidoczny sport, nie ma dobrych wyników w żadnych konkursach i w ogóle poziom stał się żałosny. Przez tyle lat ta szkoła była najlepszą w powiecie, przyjemnością było uczenie się tam. A teraz? Wstyd i lepiej nic nie mówić...Zmieńci e w końcu tą dyrekcję!
Cytować
-1 #4 Denver 2019-02-11 20:16
Ciekawe... czy ktoś pomyślał, gdzie będą grać.. w rozkpanym parku??
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.