Blisko dwieście osób wzięło udział w biegu charytatywnym z którego dochód został przekazany rodzi
W Mucharzu pobiegli dla chorej na białaczkę Natalki

Blisko dwieście osób wzięło udział w biegu charytatywnym z którego dochód został przekazany rodzicom Natalki, czterolatki z Ponikwi chorującej  na ostrą białaczkę limfoblatyczną o najwyższym stopniu ryzyka.

W weekend przy Gminnym Ośrodku Kultury i Czytelnictwa w Mucharzu odbyła się akcja charytatywna dla czteroletniej Natalki, mieszkanki Ponikwi, chorującej na ostrą białaczkę limfoblatyczną o najwyższym stopniu ryzyka. Co łapie za serce, wydarzanie zorganizowali koledzy z podstawówki taty Natalki! W akcję zaangażowało się wiele stowarzyszeń, firm oraz osób prywatnych.

W sobotę (9.02) odbył się bieg charytatywny. Rozgrzewkę przed zawodami poprowadziła Marta Czechowicz (radna gminy Mucharz) znana z udziału w wielu zawodach z cyklu runmageddon. Zaawansowani biegacze biegli na dystansie 5 kilometrów, mniej doświadczeni pokonywali 3 kilometry. Nie zabrakło miłośników Nordic Walking. Wśród uczestników biegu  znalazła się również nowa wójt Mucharza Renata Galara. Po zakończeniu biegu w GOKiC na uczestników czekał ciepły posiłek, słodycze oraz drobne upominki od organizatorów.

W niedzielę (10.01) mucharski dom kultury tętnił głośną muzyką. Spory tłum gości bawili aktorzy Teatru Bajdurek z Rabki, wystąpił również Łukasz Madej (uczestnik programu The Voice of Poland), zespoły muzyczne – Soultaker, Hak i Przyjaciele oraz Zbyrcoki. Nie zabrakło również zbójników, zwiedzania Mucharza dorożką czy pokazów strażaków, którzy demonstrowali jak postępować z niebezpiecznym ogniem. Oczywiście były też licytację (między innymi voucher na kurs żeglarski, kołyska, sanki a także kosmetyki).

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.