Starostwo Powiatowe w Wadowicach planuje budowę  kolejnych siłowni plenerowych przy szkołach w Wadowi
Starostwo planuje budowę kolejnych siłowni plenerowych przy szkołach

Starostwo Powiatowe w Wadowicach planuje budowę  kolejnych siłowni plenerowych przy szkołach w Wadowicach i Andrychowie. Mają one powstać jeszcze w tym roku.

Siłownie plenerowe cieszą się w ostatnim czasie sporym powodzeniem, nie tylko wśród uczniów szkół, przy których są budowane, ale również wśród mieszkańców, którzy mają ochotę trochę poruszać na świeżym powietrzu. Takich obiektów w Wadowicach i Andrychowie jest już kilka, a w planach jest budowa kolejnych.

Starostwo Powiatowe w Wadowicach ogłosiło niedawno otwarty konkurs ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych powiatu w dziedzinie kultury fizycznej, kultury oraz turystyki w 2019 roku. Władze powiatu szukają firmy, która wykona siłownie przy trzech szkołach: przy I Liceum Ogólnokształcącym (ulica Mickiewicza) w Wadowicach, przy Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego (ulica Starowiejska) w Andrychowie oraz przy Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 (ulica Wojska Polskiego) w Wadowicach.

Obiekty miałyby powstać jeszcze w tym roku


(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+1 #1 zajc 2019-01-29 13:12
i komu to potrzebne są inne ważniejsze sprawy
Cytować
+4 #2 Mieszkaniec 2019-01-29 16:55
Dla mnie ważniejszą sprawą jest brak bezpiecznego parkowania na osiedlach. Szczególnie warto popatrzeć na osiedle xx-lecia. Samochody stoją wzdłuż ulicy, bo na malutkich peerelowskich parkingach nie ma miejsca. Czy może wlodarz Wadowic o tym pomyśleć? Zadałem jemu to pytanie przed wyborami, ale w odpowiedzi otrzymałem tylko uśmiech. Czyżby szyderczy?
Cytować
0 #3 Marek 2019-01-29 18:31
Jak macie takie gowno budować to lepiej pieniądze wyrzucić.
Zróbcie mniej "siłowni" a porządniejsze, coś takiego jak jest w parku. To co widzimy na załączonym obrazku możecie sobie..
Cytować
+2 #4 NO 2019-01-29 19:21
tylko siłownie parki rozrywki a moze by poprawic byt szpitalny itd DOSC JEST INNYCH INWESTYCJI.
Cytować
0 #5 Qaz 2019-02-03 10:45
Mam 40 dychy na karku więc można powiedzieć, że się nie znam, ale to co tu jest naztwane "siłownia plenerowa" to plenerowy oddział geriatryczny. Zróbcie porządna siłownię do kalisteniki to wtedy przyjdzie tam tzw. Młodzież.
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.