Zawodnicy z Klubu Gryf w Wadowicach Marcin Gajewski i Łukasz Byrski świetnie wypadli w pierwszym rzucie
Wadowiccy siłacze w czołówce łódzkich zawodów

Zawodnicy z Klubu Gryf w Wadowicach Marcin Gajewski i Łukasz Byrski świetnie wypadli w pierwszym rzucie International Bench Press League, które niedawno odbyły się w Łodzi.

W grudniu w Łodzi odbył się pierwszy rzut International Bench Press League, czyli zawodów na które czekają wszyscy interesujący się sportami siłowymi. Wzorowy poziom organizacji oraz najwyższy poziom sportowy sprawiają, że zawody te są najważniejszym punktem w kalendarzu dla wszystkich liczących się zawodników wyciskania sztangi leżąc.

Na liście startowej tej edycji Ligi nie zabrakło dwóch najsilniejszych zawodników trenujących w Klubie Gryf w Wadowicach: Marcina Gajewskiego oraz aktualnego rekordzisty Polski oraz zdobywcy Pucharu Polski w kategorii 125 kg Łukasza Byrskiego. Zarówno Łukasz jak i Marcin wystartowali w zdecydowanie najmocniejszej kategorii tego dnia tj. 115 kg.

Marcin uzyskując wynik 230 kg zajmuje trzecie miejsce na podium, natomiast Łukasz ustanawia swój nowy rekord życiowy i z wynikiem 252,5 zajmuje miejsce drugie ustępując najlepszemu tego dnia zawodnikowi z łódzkiego klubu Tytan jedynie wagą ciała. Wynik ten dał również Łukaszowi znakomite drugie miejsce w klasyfikacji OPEN całych zawodów co stawia go w znakomitej pozycji, aby na finale Ligii w kwietniu mógł zostać najlepszym zawodnikiem wyciskania sztangi leżąc bez podziału na kategorie wagowe w Polsce!

(MR)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+5 #1 As 2019-01-11 08:00
Podziwiam... gratuluję
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.