Po piętnastu latach szefowania PUKS Karol Wadowice jego założyciel  Karol Habrzyk postanowił zrezygn
Po 15 latach Karol Habrzyk zrezygnował z prezesowania PUKS Karol

Po piętnastu latach szefowania PUKS Karol Wadowice jego założyciel  Karol Habrzyk postanowił zrezygnować z funkcji prezesa. Co było powodem?

Po piętnastu latach szefowania Parafialnego Uczniowskiego Klubu Sportowego Karol Wadowice jego założyciel  Karol Habrzyk postanowił zrezygnować z funkcji prezesa. Powodem rezygnacji jest decyzja o podjęciu pracy w największej Akademii Piłkarskiej w Polsce: KGHM Zagłębiu Lubin.

Walne zgromadzenie członków PUKS Karol Wadowice powierzyło funkcję prezesa klubu Magdalenie Orneckiej. Z zarządu postanowił także odejść brat Karola, Tadeusz Habrzyk. Stanowisko wiceprezesa klubu decyzją walnego zebrania członków klubu objął Łukasz Konefał.

Czuję ogromną wdzięczność że mogłem przez piętnaście lat wzrastać w Wadowicach czyniąc wiele dobra dla dzieci i młodzieży z Wadowic i okolic. Gdyby nie Wy, nie było by mnie... Nie było by tego sukcesu sportowego... Dziękuję za to że mogłem się tak rozwijać! PUKS KAROL Wadowice będzie zarządzany przez świetnych ludzi. Jestem przekonany bardzo mocno o tym, że w najbliższym czasie będzie się bardzo dynamicznie rozwijał! – skomentował Karol Habrzyk.

Parafialny Uczniowski Klub Sportowy "Karol" Wadowice istnieje od 25 września 2003 roku. Klub funkcjonuje zgodnie z ustawami dotyczącymi kultury fizycznej oraz systemu oświaty i jest stowarzyszeniem zrzeszającym uczniów szkół, rodziców uczniów, nauczycieli i sympatyków. W klubie trenuje ponad 400 osób, zrzeszonych w trzech sekcjach: pływanie, piłka nożna i turystycznej.

 

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+17 #1 Mateusz K. 2018-12-30 15:05
Brawo za dotychczasowe działania i powodzenia!!!
Cytować
-6 #2 wadowiczanin 2018-12-31 18:31
Odszeł burmistrz to i on
Cytować
-2 #3 muki 2019-01-05 18:51
Zaglebie Lubin.Orange City Boys.
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.