Startuje cykl turniejów „Lolek Cup” w piłkę nożną. Zabawę otwiera rocznik 2008, w trakcie zmaga
Startuje Lolek Cup

Startuje cykl turniejów „Lolek Cup” w piłkę nożną. Zabawę otwiera rocznik 2008, w trakcie zmagań będziemy mogli obserwować 8 zespołów z województwa małopolskiego jak i śląskiego. Na parkiecie swoje umiejętności przedstawi około 100 młodych zawodników.

Już w następną sobotę (29.12) w godzinach od 8:30 do  14:30  na sali w Szkole Podstawowej nr 2 (ulica Sienkiewicza 9 w Wadowicach) rozpocznie się cykl turniejów „Lolek Cup” w piłkę nożną. Zabawę otwiera rocznik 2008. W trakcie zawodów będziemy mogli obserwować 8 zespołów z województwa małopolskiego jak i śląskiego. Na parkiecie swoje umiejętności przedstawi około 100 młodych zawodników.

Zespoły które wystąpią w Wadowicach to:
●    Karol Wadowice,
●    AP Gliwice,
●    AP Progress Andrychów,
●    Akademia Orzeł Mokre z Krakowa,  
●    KS RABA Dobczyce,  
●    SMS ŻAPN Żywiec,
●    Strzelec Budzów,  
●    MOSiR Bochnia.

W turnieju rozegrane zostaną 24 spotkania, 384 minuty wspaniałej rywalizacji fair play zawodników w wieku 10 lat. Wspaniała promocja wadowickiego dziecięcego sportu. Warto przyjść i dopingować „naszych” chłopaków.

Dodatkowo jedną z atrakcji dla zawodników, rodziców jak i widzów turnieju będzie możliwość rozmowy z Kacprem Durdą (wychowanek PUKS Karol Wadowice aktualnie zawodnik juniorów Lecha Poznań), który odpowie na pytania oraz nakreśli jak wyglądała  jego droga na szczyt, jakim niewątpliwie jest Lech w futbolu młodzieżowym w Polsce.

Zapraszamy wszystkich fanów piłki nożnej i nie tylko z Wadowic o raz okolic na sale w Szkole Podstawowej nr 2 aby obejrzeć turniej i zaobserwować jak wiele radości sprawia tym chłopcom możliwość rywalizacji. Będzie to świetna impreza na pokazanie że w Wadowicach sport dziecięcy ma się bardzo dobrze – mówi organizator cyklu Łukasz Konefał.

Po zakończeniu zawodów każdy zawodnik otrzyma pamiątkowy medal. Wszystkie drużyny otrzymają puchary oraz przyznane zostaną nagrody indywidualne takie jak: MVP turnieju, najlepszy strzelec oraz bramkarz. W nowym roku  zaplanowano dalszą część cyklu: turnieje roczników 2009, 2010, 2011.

Portal WadowiceOnline.pl jest patronem medialnym wydarzenia

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

0 #1 Orzeł 2018-12-27 12:16
Sprostowanie: Akademia Orzeł Mokre z Mikołowa
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.