To nowość: podczas nadchodzącego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy rozegrany zostanie tu
Nowość na finale WOŚP. Turniej halówki. Trwa zgłaszanie drużyn

To nowość: podczas nadchodzącego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy rozegrany zostanie turniej halowej piłki nożnej. Sztabowcy zachęcają do zgłaszania drużyn.

Taka nowość: pierwszy raz w Wadowicach fani piłki nożnej spotkają się aby wspólną grą, rywalizacją i zabawą wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Turniej rozegrany zostanie 5 stycznia 2019 roku w godzinach od 9:00 do 17:00, tydzień przed 27 Finałem WOŚP, na sali I Liceum Ogólnokształcącego w Wadowicach (popularnego "Gimpla"). Ilość miejsc w drużynie to 6/7 osób, liczba drużyn jest ograniczona więc warto się pospieszyć ze zgłaszaniem.

Zgłoszenia na turniej można wysłać na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Wszelkie informacje odnośnie zmagań można uzyskać pod numerem telefonu 534 000 594.

Przypomnijmy, że 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 13 stycznia 2019 roku. Jego celem będzie zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Są to placówki z oddziałami II oraz III stopnia referencyjności, czyli takie, które mogą dokonać specjalistycznej diagnozy oraz udzielić pomocy medycznej najciężej chorym dzieciom. W Polsce funkcjonuje dziś blisko 50 takich szpitali. Swoim zasięgiem obejmują one teren całego kraju.
(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

0 #1 123qwerty 2018-12-21 11:59
Niedaj proboszczowi, daj Owsiakowi.
Cytować
0 #2 Janusz 2018-12-21 14:07
Cytuję 123qwerty:
Niedaj proboszczowi, daj Owsiakowi.

Super inicjatywa
Cytować
0 #3 Karolina 2018-12-21 15:54
Cytuję 123qwerty:
Niedaj proboszczowi, daj Owsiakowi.


Dokładnie dość się nachapią przez cały rok. Śluby chrzciny i najważniejsze pogrzeby do tego kolęda i ofiara na mszy. Jedną niedziele mogą sobie odpuścić.
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.