Wiek od 16 do 40 lat, pojęcie o piłce nożnej i sprawność fizyczna. Takie warunki powinien spełniać
Chcesz zostać sędzią? Szukają chętnych na darmowy kurs

Wiek od 16 do 40 lat, pojęcie o piłce nożnej i sprawność fizyczna. Takie warunki powinien spełniać kandydat na sędziego piłkarskiego. Kolegium Sędziów Podokręgu Piłki Nożnej w Wadowicach szuka takich ludzi. Mogą zgłaszać się także kobiety.

Jest szansa spełnić swoje sportowe marzenia a do tego trochę zarobić: jak informuje nas szef wadowickich sędziów Marek Skrzypczak, Kolegium Sędziów Podokręgu Piłki Nożnej w Wadowicach szuka chętnych na kurs sędziego.

Podokręg zaprasza wszystkie chętne kobiety i mężczyzn w wieku od 16 do 35 lat na kurs sędziowski. Trzeba mieć pojęcie o piłce nożnej i być sprawnym fizycznie. Zgłoszenia można przekazywać listownie na adres: Podokręg Piłki Nożnej w Wadowicach, ulica Emilii i Karola Wojtyłów 17, 34-100 Wadowice lub elektronicznie e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zapisy trwają do końca grudnia.

Dokumenty niezbędne przy zapisie na kurs:
- dokument potwierdzający minimum średnie wykształcenie (z wyjątkiem uczniów szkół średnich, którzy zobowiązują się do zdobycia średniego wykształcenia w ciągu 5 lat od nominacji na sędziego próbnego lub kandydata)
- odręczne podanie o zakwalifikowanie na kurs
- ankieta kandydata
- dwie aktualne fotografie (podpisane na odwrocie)
- zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do sędziowania (nie musi być lekarz sportowy)
- oświadczenie o niekaralności
- zgoda opiekuna ustawowego na udział w kursie w przypadku osoby niepełnoletniej

Rozpoczęcie kursu planowane jest na początku przyszłego roku. Wszystkie informację można uzyskać mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., bądź pod numerami telefonów: 782 008 943 lub 884 999 227.

Kolegium Sędziów Wadowice ma obecnie 130 arbitrów. Wśród nich jest jedna pani.(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.