To będzie wielkie święto wadowickiego futbolu. Ruszyły zapisy do I Mikołajkowego Turnieju w halówk
Rusza mikołajkowy turniej w halówkę o Puchar Burmistrza Wadowic. Trwają zapisy

To będzie wielkie święto wadowickiego futbolu. Ruszyły zapisy do I Mikołajkowego Turnieju w halówkę „OPEN” o Puchar Burmistrza Wadowic Bartosza Kalińskiego. Trzeba się szybko zapisywać: liczba miejsc jest ograniczona!

Turniej odbędzie się w drugi weekend grudnia (8-9.12) na hali sportowej Szkoły Podstawowej Nr 4 w Wadowicach (ulica Słowackiego 2).

To będzie pierwsza nasza impreza dla Wadowic i myślę, że wpisze się ona w całoroczny cykl organizowanych przez nas wydarzeń. Zasady turnieju będą podobne jak te, które obowiązywały podczas ubiegłorocznego Pucharu Starosty. Wtedy wzięło w nim udział ponad 200 zawodników, którzy dostarczyli nam przez dwa dni pełnej dawki sportowych emocji. Mam nadzieję, że tym razem będzie podobnie – zapowiada burmistrz Wadowic Bartosz Kaliński.

Turniej ma charakter „OPEN”, co oznacza, że mogą wziąć w nim udział zarówno zawodnicy niezrzeszeni, jak i zawodnicy przynależący do klubów piłkarskich. Wszyscy zawodnicy muszą być mieszkańcami powiatu wadowickiego. Udział w imprezie jest całkowicie bezpłatny. Co ważne, liczba drużyn biorących udział w turnieju jest ograniczona i pierwszeństwo będą miały te drużyny, którzy w swoich składach wystawią minimum trzech mieszkańców gminy Wadowice.

Aby zgłosić swój zespół, należy wysłać wiadomość mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. o temacie: ZGŁASZAM DRUŻYNĘ DO TURNIEJU HALOWEGO, a w treści maila podać nazwę drużyny, imię i nazwisko osoby zgłaszającej, numer kontaktowy oraz informację o treści: W naszym zespole będzie/nie będzie minimum trzech zawodników, mieszkających na terenie gminy Wadowice.

Zgłoszenia przyjmowane są do czwartku (29.11).

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

0 #1 Omg 2018-11-27 13:24
To jest impreza jaka bo nie rozumiem:O
ciekawe czy w 4 starczy miejsca dla 8 k idiotów ?
Fajne zdanie
"Wszyscy zawodnicy muszą być mieszkańcami powiatu wadowickiego"

A jakoś kalinski nie jest z tąd
Cytować
0 #2 _masakra 2018-11-27 15:45
Cytuję Omg:
To jest impreza jaka bo nie rozumiem:O
ciekawe czy w 4 starczy miejsca dla 8 k idiotów ?
Fajne zdanie
"Wszyscy zawodnicy muszą być mieszkańcami powiatu wadowickiego"

A jakoś kalinski nie jest z tąd


omg - czy Ty umiesz czytać ze zrozumieniem?? Nie odpowiadaj, to pytanie retoryczne. Nie dość, że piszesz z błędami, to jeszcze w dodatku bez podstawowego zrozumienia tekstu pisanego. Rzeźnia. Istna rzeźnia.
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.