To niezbyt popularna dyscyplina sportu, ale ma swoich oddanych i wiernych fanów. W powiecie mamy też ni
Zawodnik reprezentujący Tomice wicemistrzem Polski w badmintonie

To niezbyt popularna dyscyplina sportu, ale ma swoich oddanych i wiernych fanów. W powiecie mamy też niezłego reprezentanta: Bartosz Wata trenujący w sekcji badmintona UKS CROSS Tomice w grze deblowej w Mistrzostwach Polski Młodzików  w Sianowie został wicemistrzem kraju!

W Sianowie (województwo zachodniopomorskie) w dniach od 23 do 26 listopada rozegrano Mistrzostwa Polski Młodzików w badmintonie. Na starcie stanęło 180 zawodników i zawodniczek z wszystkich liczących się klubów z całej Polski.

Kolejny rewelacyjny występ w turnieju zanotował reprezentant naszego powiatu, Bartosz Wata na co dzień trenujący w sekcji badmintona UKS CROSS Tomice. W grze pojedynczej zajął V miejsce przegrywając dopiero z późniejszym wicemistrzem Polski, zawodnikiem UKS Hubal Białystok Dawidem Perkowskim.

Jeszcze lepiej Bartek zaprezentował się w grze deblowej.  Po emocjonujących i stojących na bardzo dobrym poziomie technicznym pojedynkach wraz z Piotrem Tomaszewskim z Kielc wywalczył srebrny medal i wicemistrzostwo Polski! Do złotego medalu zabrakło bardzo niewiele. W grze finałowej po wyrównanej grze ulegli minimalnie parze: Dominik Kwinta KSBad Kraków, Piotr Liszka UKS Unia Bieruń w setach 17:21, 25:23 i 17:21

(GM)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+9 #1 Radoczanin 2018-11-27 15:18
Gratulacje dla Bartka (i jego trenera)! Zasłużony sukces :)
Cytować
+8 #2 Wadowiczanka 2018-11-27 15:35
Gratuluje ! Zycze dalszych sukcesow :)
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.