Przed utalentowanymi młodymi tancerzami z Barwałdu Górnego, Sary i Mateusza, wielki finał w programie
Sara i Mateusz powalczą o 100 tysięcy dolarów!

Przed utalentowanymi młodymi tancerzami z Barwałdu Górnego, Sary i Mateusza, wielki finał w programie Polsatu "World of Dance". Uda im się zdobyć 100 tysięcy dolarów?

W piątek (16.11) o godzinie 20:05 w telewizji Polsat  finał programu "World of Dance". Wśród finalistów znaleźli się młodzi tancerze Sara Silva i Mateusz Stawowy z Barwałdu Górnego. Ich pasją jest taniec. Para może pochwalić się wieloma tytułami między innymi trzykrotnym  Mistrzostwem Polski, sukcesy odnoszą również na arenie międzynarodowej: wygrali Turnieje w Budapeszcie, Brnie, Helsinkach, są zwycięzcami wszystkich turniejów w swojej kategorii w Polsce w jakich wystąpili w latach 2017-2018!

Przez eliminacje programu przeszli jak burza. Ostatni ich występ oczarował wszystkich, do wielkiego finału awansowali z pierwszego miejsca w swojej grupie.

Co ciekawe, gdyby brać pod uwagę popularność filmiku na oficjalnej stronie programu i ilość lajków pod nim, to nasi bohaterzy są najlepsi i najpopularniejsi ze wszystkich finalistów!

Jak myślicie, uda im się wygrać główną nagrodę 100 tysięcy dolarów? Trzymamy kciuki!

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+5 #1 BRNO-CZ 2018-11-16 14:09
Bravo Sara i Mateusz Vítězná přání vygranej zyce!
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.