9 listopada o godzinie 17:00 w Klubie Szachowym „Wieża” w Wadowicach (Osiedle Kopernika 10)  odbęd
Drużynowe Mistrzostwa Powiatu w Szachach. Młodzież z podstawówek na start!

9 listopada o godzinie 17:00 w Klubie Szachowym „Wieża” w Wadowicach (Osiedle Kopernika 10)  odbędą się Drużynowe Mistrzostwa Powiatu w Szachach Szkół Podstawowych - „Amatorska Liga Dziecięca”. Organizatorzy zapraszają do udziału w zawodach.

Drużynowe Mistrzostwa Powiatu w Szachach Szkół Podstawowych - „Amatorska Liga Dziecięca” to  projekt Małopolskiego Związku Szachowego realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego. Organizatorem turnieju jest klub szachowy TKKF Leskowiec- Wieża Wadowice który zapewnia sprzęt i obsadę sędziowską. Jest to  turniej drużynowy dla dzieci reprezentujące małopolskie jednostki oświatowe. W każdym wyróżnionym regionie odbędzie się Półfinał , natomiast 20 listopada 2018 roku w Krakowie w Muzeum Armii Krajowej odbędzie się Finał Amatorskiej Ligi Dziecięcej.

W turnieju mogą brać udział chętne szkoły podstawowe z powiatu wadowickiego. Drużyny 4 osobowe. Na szachownicach 1, 2 i 3 grają chłopcy lub dziewczęta, na szachownicy 4 tylko dziewczęta. Każda szkoła może zgłosić dwie drużyny. Uczniowie klas 1-8 nie posiadający III lub wyższej kategorii szachowej oraz rankingu FIDE.

Zgłoszenia do gry za pomocą poczty mailowej (e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 7 listopada 2018). W zgłoszeniu należy podać nazwę drużyny, nazwisko i imię zawodników oraz rok urodzenia. Ilość miejsc ograniczana, decyduje kolejność zgłoszeń. Na szkoły które wezmą udział w turnieju Czekaja atrakcyjne nagrody(sprzęt szachowy)

Więcej informacji na stronie internetowej turnieju: www.chessarbiter.com/turnieje/2018/tdr_5927/

Patronat medialny nad impreza objął portal WadowiceOnline.pl.

Udział w turnieju jest bezpłatny!

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.