Para młodych tancerzy, Sara Silva i Mateusz Stawowy z naszego regionu, wystąpią w pierwszym odcinku na
Sara i Mateusz z Barwałdu wystąpią w nowym programie tanecznym Polsatu

Para młodych tancerzy, Sara Silva i Mateusz Stawowy z naszego regionu, wystąpią w pierwszym odcinku najnowszego programu tanecznego "World of Dance" w Polsacie. Kibicuje im cała gmina Kalwaria Zebrzydowska z burmistrzem na czele.

W piątek (14.09) o godzinie 20:00 w telewizji Polsat  rusza nowy program taneczny "World of Dance", który będzie emitowany co tydzień. Biorą w nim udział tancerze i grupy taneczne, reprezentujące każdy styl taneczny. Uczestnicy podzieleni są na trzy grupy wiekowe: dorośli w wieku co najmniej 18 lat (1–4 tancerzy), formacje taneczne w wieku 18 i więcej lat (5–20 tancerzy) i juniorzy w wieku od 8 do 18 lat (soliści i formacje do 20 tancerzy). Konkurs podzielony jest na cztery etapy. Pierwszy z nich to kwalifikacje, które trwają pierwsze cztery odcinki programu. Uczestnicy występują w ramach swojej grupy i otrzymują punkty od jurorów, przyznawane w kategoriach: wykonanie, technika, choreografia, prezentacja i kreatywność. Aby przejść do kolejnej rundy, uczestnik musi otrzymać minimum 80 ze 100 punktów. Tancerze będą rywalizować o ogromną nagrodę w postaci 100 tysięcy dolarów amerykańskich!

Wśród uczestników pierwszego odcinka znaleźli się młodzi tancerze Sara Silva i Mateusz Stawowy z Barwałdu Górnego. Ich pasją jest taniec. Para może pochwalić się wieloma tytułami między innymi trzykrotnym  Mistrzostwem Polski, sukcesy odnoszą również na arenie międzynarodowej: wygrali Turnieje w Budapeszcie, Brnie, Helsinkach, są zwycięzcami wszystkich turniejów w swojej kategorii w Polsce w jakich wystąpili w latach 2017-2018!

Młodym i zdolnym tancerzom kibicuje cała gmina Kalwaria z burmistrzem Augustynem Ormantym na czele. Spotkał się on nawet z nimi i ich rodzicami przed występami. Otrzymali prezenty i wsparcie, nie zabrakło tez wzruszeń.

Jesteście wielką dumą dla całej gminy Kalwaria Zebrzydowska, pięknie ją promujecie, można też powiedzieć że jesteście chodzącą reklamą. Zawsze możecie liczyć na nasze wsparcie. Mogę was zapewnić, że kibicuje wam cała gmina, życzę wam udanego występu w "World of Dance" i turniejach i zawodach, w których startujecie – mówił burmistrz Augustyn Ormanty.

 

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+11 #1 Super 2018-09-15 00:19
Brawo przeszli dalej życzę dalszych sukcesow.
Pozdrawiam. ;-)
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.