Młodzi strażacy z OSP Przytkowice dominują już nie tylko w gminie, powiecie czy województwie ale te
Młodzi strażacy z OSP Przytkowice porządzili w ważnym turnieju

Młodzi strażacy z OSP Przytkowice dominują już nie tylko w gminie, powiecie czy województwie ale też w skali kraju.  Tym razem zajęli czołowe miejsca i zdobyli cztery puchary w ważnych zawodach pożarniczych.

W Ogólnopolskich Zawodach Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych CTiF Konin - Licheń Stary 2018  drużyna MDP Przytkowice sekcje dziewcząt i chłopców spisała się doskonale  zajęła  czołowe miejsca i zdominowała zawody zdobywając cztery okazałe puchary.

Wicemistrzostwo  Polski zajęła drużyna Dziewcząt MDP Przytkowice, a III miejsce i brązowe medale w ogólnej klasyfikacji zawodów wywalczyła drużyna Chłopców MDP Przytkowice.

To nie koniec dobrych wieści związanych z występem młodych strażaków z OSP Przytkowice w konkurencji „musztra” najlepiej zaprezentowały się dziewczyny z Przytkowic zdobywając mistrzostwo Polski, a wicemistrzostwo Polski wywalczyli chłopcy.

To bez wątpienia największy sukces młodych z OSP Przytkowice w ich dotychczasowych występach wcześniej byli znani z tego, że czołowe miejsce zajmowali w Zawodach Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych w skali gminy, powiatu, województwa  teraz do tych osiągnięć dołożyli sukces w skali kraju.

Z pełną satysfakcją możemy przyznać, że cele założone przed zawodami zostały w 100% wykonane a czas poświęcony na przygotowanie się do zawodów na tak wysokim szczeblu, nie został zmarnowany. Wyniki jakie osiągnęła młodzież z MDP Przytkowice zapisują nowe karty Historii OSP Przytkowice, Co cieszy i pozwala wierzyć, że cele jakie założymy sobie w przyszłości są do osiągnięcia – mówi opiekun grupy Wiesław Rudecki.

 

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.