Młodzi z OSP Przytkowice dominują już nie tylko w gminie, powiecie ale też w województwie!  Na VI W
Kolejny duży sukces OSP Przytkowice

Młodzi z OSP Przytkowice dominują już nie tylko w gminie, powiecie ale też w województwie!  Na VI Wojewódzkich Zawodach Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych CTiF w Wieliczce, Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza Przytkowice sekcja dziewcząt i chłopców wywalczyła  I miejsce!

W sobotę (16.06) roku na obiekcie Małopolskiej Areny Lekkoatletycznej w Wieliczce odbyły się VI Wojewódzkie Zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych CTiF.

Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza Przytkowice sekcje dziewcząt i chłopców reprezentowała tutaj  gminę Kalwaria Zebrzydowska oraz powiat wadowicki. Po zakończeniu wszystkich konkurencji okazało się, że młodzież reprezentująca OSP Przytkowice stanęła na najwyższym stopniu podium zajmując pierwsze miejsca w swoich kategoriach.

W związku z czym już na początku września, MDP Przytkowice dziewczęta i chłopcy reprezentować będą województwo Małopolskie na Ogólnopolskich Zawodach Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych które odbędą się w Koninie.

Za ogrom pracy, wyrzeczeń, kontuzje i poświęcony czas, na przygotowanie drużyn, do zawodów Dziękujemy zawodnikom oraz opiekunom drużyny MDP, których po tak wielkim sukcesie, należy wymienić z imienia i nazwiska – mówi burmistrz Kalwarii Zebrzydowskiej Augustyn Ormanty.

Klasyfikacja końcowa poszczególnych miejsc na podium przedstawia się następująco:

Grupa Dziewcząt
1. Miejsce OSP Przytkowice 1050,92 punktów
2. Miejsce OSP Ptaszkowa 1039,24 punktów
3. Miejsce OSP Pałecznica 1028,43 punktów

Grupa Chłopców
1 Miejsce OSP Przytkowice 1048,99 punktów
2. Miejsce OSP Łuczyce 1033,99 punktów
3. Miejsce OSP Górka 1030,26 punktów.

W imieniu Zarządu OSP Przytkowice szczególne podziękowania składamy dla LKS Sokół Przytkowice oraz MKS Kalwarianka, za udostępnienie swoich obiektów sportowych, dziękujemy również kibicom, którzy byli obecni na zawodach. Dziękujemy! – mówią druhowie z OSP Przytkowice

 

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.