Ognisko TKKF "Leskowiec" w Wadowicach zaprasza na XVII Rodzinny Rajd Rowerowy z liczącą 34 km trasą. 
Po raz siedemnasty taki rajd rowerowy

Ognisko TKKF "Leskowiec" w Wadowicach zaprasza na XVII Rodzinny Rajd Rowerowy z liczącą 34 km trasą.  Rajd organizowany jest w ramach cyklu Beskidzkich Rajdów Rowerowych pod patronatem Grażyny Staniszewskiej i od lat cieszy się sporym zainteresowaniem miłośników dwóch kółek.

W niedzielę 27 maja Ognisko TKKF "Leskowiec" w Wadowicach zaprasza wszystkich mieszkańców na XVII Rodzinny Rajdu Rowerowy Wadowice  –  Tomice  –  Frydrychowice  –  przysiółek Kanada  –  Przybradz  –  Rudze  –  przysiółek Myto  –  Grodzisko  –  Woźniki  –  Witanowice  –  Tomice. W sumie do przejechania będą 34 kilometry.

Start rajdu o godzinie 9:00 na placu przed Spółdzielnią Mieszkaniową w Wadowicach (osiedle Kopernika 10), półmetek o godzinie 11:00 w Przybradzu, a metą w tym roku będą Tomice (godzina 15:00 Gimnazjum im. Noblistów Polskich).

Warto dodać, że rajd rowerowy organizowany jest w ramach cyklu Beskidzkich Rajdów Rowerowych pod patronatem  Grażyny Staniszewskiej i od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem miłośników dwóch kółek.
 
Wszelkich informacji dotyczących rajdu udziela Ognisko TKKF "Leskowiec" w Wadowicach, osiedle Kopernika 10, tel. 692 290 685, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. strona www.tkkf-wadowice.pl

Organizatorzy przewidzieli atrakcyjne nagrody rzeczowe dla zwycięzców konkurencji oraz liczne nagrody losowane wśród uczestników którzy pokonają trasę rajdu. Nie zabraknie również konkurencji najliczniejsza rodzina, najliczniejsza reprezentacja szkoły, osiedla, organizacji, najstarszy uczestnik rajdu, najmłodszy uczestnik rajdu jadący samodzielnie oraz konkursów sprawnościowych na półmetku i mecie rajdu.

Miło nam poinformować, że portal WadowiceOnline.pl objął patronem medialnym imprezę.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

0 #1 Romana 2018-05-22 07:39
Od 1 września 2017 r. nie istnieje już Gimnazjum im. Noblistów Polskich - NIESTETY
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.