Niedawno na zaproszenie organizatora, nasi juniorzy karatecy Seido wzięli udział w IV Pucharze Podbeski
Kolejne medale dla wadowickich karateków Seido

Niedawno na zaproszenie organizatora, nasi juniorzy karatecy Seido wzięli udział w IV Pucharze Podbeskidzia w Bielsku Białej, na którym spotkały się różne organizacje karate.  Puchar zorganizowany był  przez Klub Karate Mawashi oraz Małopolski Klub Karate z federacji Oyama.

Walki rozgrywane były w systemie semi knock down oraz knock down.  Reprezentanci wadowickiego Klubu Seido Karate w swoich kategoriach dotarli do strefy medalowej i zajęli Jakub Bańdura – I miejsce, Wiktoria Czapla – II miejsce zaś Bartłomiej Byrski – II miejsce.

Również Kyoshi Rafał Czapla, osiągnął sukces w Pucharze Polski w Kenjutsu oraz Kobudo. Turniej został rozegrany 7 kwietnia w Nowej Słupii. Nasz wadowicki instruktor wystartował w dwóch konkurencjach: Kobudo, czyli posługiwanie się bronią obuchową ( kij długi Bo, kij krótki Jo, Sai, Tonfa, Nunchaku itp. ). W Kategorii tej zajął III miejsce. Drugą konkurencją było Kenjutsu ( posługiwanie się mieczem japońskim – Kataną ). W tej konkurencji zajął II miejsce.

Przed karatekami kolejne zawody w maju w Bielsku Białej oraz w czerwcu w Myślenicach.