W Dzień Flagi, Młodzieżowa Rada Miejska włączając się w obchody setnej rocznicy odzyskania przez P
Drukuj
W Dzień Flagi na stadionie Skawy pobiegnie biało-czerwona sztafeta!

W Dzień Flagi, Młodzieżowa Rada Miejska włączając się w obchody setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, zaprasza mieszkańców do wzięcia udziału w wyjątkowym i niepowtarzalnym biegu "Sto na sto. Biało-czerwona sztafeta".

2 maja w Dzień Flagi na stadionie MKS Skawa odbędzie się wyjątkowy bieg "Sto na sto. Biało-czerwona sztafeta". W wie;kiej, stuosobowej sztafecie pobiec będzie mógł każdy. Zawodnicy startować będą w biało-czerwonych parach (jeden zawodnik pobiegnie w białej koszulce, a drugi w czerwonej, koszulki zapewnia organizator). Do pokonania będzie tylko 400 metrów (po bieżni wokół boiska na Stadionie Miejskim).

W tym biegu nie będzie liczyć się czas, a przyjazna atmosfera świętowania stulecia niepodległości. Pierwsza para wystartuje o godzinie 11:11 - tak nawiązujemy do daty 11 listopada. Przed startem uczestnicy sztafety rozgrzeją się w rytmach zumby, a dla każdego startującego przygotowaliśmy pyszną kremówkę – informuje nas Łukasz Korzeniowski, wiceprzewodniczący Młodzieżowej Rady Miejskiej w Wadowicach.

Dodatkowo każdy, kto zjawi się w ten dzień na stadionie by dopingować zawodników, będzie mógł wziąć udział w quizie patriotycznym, w którym do wygrania będą atrakcyjne nagrody  sponsorów. Organizatorzy zapraszają już od godziny 10:00 do strefy rekreacyjnej na stoiska partnerów, a także do wzięcia udziału w grach i zabawach ruchowych. Nie zabraknie oczywiście wydarzeń towarzyszących: pokazów karate, akikido czy ratownictwa medycznego.

Na bieg zapisać można się przez formularz Google TUTAJ.
Link do wydarzenia na Facebooku TUTAJ.

 

 

AKTUALIZACJA (PONIEDZIAŁEK, 30 KWIETNIA 2018 12:25)

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Ostatnie artykuły z kategorii Sport:

Wakacyjne poniedziałki na Orliku. Świetna sprawa dla najmłodszych!

Bartosz wymiata w badmintona. Ma najlepszy wynik w sportach olimpijskich w gminie Tomice!

6 medali dla wadowickiego Klubu Seido Karate na 4 Turnieju Smoka

Irek z SKS Grass-Hopper Mistrzem Polski w szpadzie

Tej szkoły miało nie być a tu proszę! Otwarto przy niej nowe boisko sportowe