W sali Spółdzielni Mieszkaniowej w Wadowicach szykuje się II Turnieju Szachowy o Puchar Burmistrza Wad
Drukuj
II Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Wadowic. Można się jeszcze zapisać

W sali Spółdzielni Mieszkaniowej w Wadowicach szykuje się II Turnieju Szachowy o Puchar Burmistrza Wadowic. Jeśli zawodnicy nie zawiodą, będzie to najsilniejszy turniej królewskiej gry w naszym mieście. Trwają jeszcze zapisy.

W sobotę (14.04) w godzinach od 10:00 do 14:30 w sali Spółdzielni Mieszkaniowej w Wadowicach (Osiedle Kopernika 10) odbędzie się II Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Wadowic.

Do chwili obecnej zgłosiło się 49 szachistów. Jeżeli wszyscy co zgłosili udział dojadą będzie to najsilniejszy turniej w historii Wadowic, Już swój udział w turnieju zapowiedział arcymistrz z Płocka, dwóch mistrzów międzynarodowych z Ukrainy, kilku mistrzów FIDE i wielu szachistów z tytułami i kategoriami centralnymi PZSzach - informuje nas Adam Madej z klubu szachowego Wieża Wadowice, organizator turnieju.

Oczywiście w turnieju jest także miejsce dla wszystkich miłośników królewskiej gry. Poziom uczestników turnieju jest bardzo zróżnicowany (od arcymistrza do szachisty amatora bez kategorii szachowej), więc każdy znajdzie dla siebie przeciwnika na swoim poziomie gry.

Można się jeszcze zapisać na stronie internetowej turnieju lub pod numerem telefonu 602 178 906 (Adam Madej). Jeżeli nie czujesz się na silach aby zagrać w turnieju  możesz przyjść, pokibicować i zobaczyć jak grają najlepsi. Turniej międzynarodowy, zgłoszony do oceny rankingowej FIDE

Strona internetowa turnieju TUTAJ.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Ostatnie artykuły z kategorii Sport:

Realna Samoobrona MDS – zgrupowanie szkoleniowe w Belgii. Wadowiczanie też tam byli

Rusza budowa mini areny sportowej w Zebrzydowicach

Prawie 200 szermierzy walczyło szpadą po raz szósty w Kalwarii

Młodzi strażacy z OSP Przytkowice jadą na olimpiadę do Szwajcarii

Wadowiccy siłacze w czołówce łódzkich zawodów