To będzie wydarzenie! W jednym dniu w Kalwarii odbędzie się Charytatywny Turniej Piłki Nożnej oraz T
Dwa turnieje w Kalwarii. To wszystko dla Dominiki

To będzie wydarzenie! W jednym dniu w Kalwarii odbędzie się Charytatywny Turniej Piłki Nożnej oraz Turniej Charytatywny FIFA 18, a to wszystko dla Dominiki Kosek z Brodów, która przebywa obecnie w Klinice Budzik i jest rehabilitowana. Akcja odbędzie się pod hasłem "Gramy dla Dominiki".

W niedziele 15 kwietnia od godziny 8:00 w Hali Sportowej przy Zespole Szkół nr 1 w Kalwarii Zebrzydowskiej odbędzie się  Turniej piłki nożnej. Ruszyły właśnie zapisy do udziału. Można je zgłaszać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Gra: 5 zawodników w polu plus bramkarz. Wpisowe 200 złotych, które zostanie przeznaczone na leczenie Dominiki.

Wystąpią 24 zespoły, podzielone na grupy, w czasie samego turnieju zaplanowano sporo atrakcji, nie zabraknie też licytacji bardzo atrakcyjnych przedmiotów głownie dla kibiców m.in.  piłki, koszulki z autografami. Licytację zaplanowano na godz. 14:00.

W tym samym dniu  w Sali Widowiskowej CKSiT  zorganizowany zostanie Turniej FIFA, jego niewątpliwą atrakcją będzie fakt, iż mecze play-off rozgrywane będą na wielkim ekranie. Główną nagrodę stanowić będzie konsola Playstation 4 Slim 500GB + Gra Uncharted 4 Kres Złodzieja. Zapisy do turnieju przyjmowane są w sklepie EXGAMES, Kalwaria Zebrzydowska ulica Krakowska 31, tel. 570 23 23 83, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., który jest też fundatorem głównej nagrody.  Pozostałe nagrody funduje Urząd Miasta w Kalwarii Zebrzydowskiej. Wpisowe 40 złotych, które również zostanie przeznaczone na leczenie Dominiki.

Przypomnijmy, że Dominika Kosek z Brodów w grudniu 2016 roku zaczęła skarżyć się na bóle i zawroty głowy. Dzięki szybkiej interwencji lekarza rodzinnego została skierowana na badania do szpitala, gdzie zdiagnozowano bardzo niebezpiecznie ulokowanego guza. Lekarze podjęli natychmiastową decyzję o operacji. Mimo obaw dziewczynki operację wykonano 18 stycznia 2017 roku w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie.

Później przez miesiąc organizm zmagał się z bardzo wysoką gorączką i infekcją bakteryjną. Dziewczyna zapadła w śpiączkę. Od 7 marca 2017 roku Dominika przebywa w klinice Budzik w Warszawie. Przechodzi bardzo długa, ciężka oraz kosztowną rehabilitacje. Dominiką muszą zająć się: neurookulista, neurologopeda, ortopedzi i rehabilitanci. Zebrana kwota w czasie Turnieju zostanie w całości przeznaczona na rehabilitację.

Organizatorami Turniejów „Gramy dla Dominiki” jest Urząd Miasta w Kalwarii Zebrzydowskiej, CKSiT w Kalwarii Zebrzydowskiej, Sklep EXGAMES, ZS nr 1 w Kalwarii Zebrzydowskiej, Niebieska ekipa.

 

 

 

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.