Wychowankowie I Liceum Ogólnokształcącego w Andrychowie zdominowali rywalizację w finale powiatowym M
Pod dyktando andrychowian

Wychowankowie I Liceum Ogólnokształcącego w Andrychowie zdominowali rywalizację w finale powiatowym Małopolskiej Licealiady Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej. Zasłużone zwycięstwo odniosły zarówno dziewczęta, jak i chłopcy z andrychowskiego „Gimpla”.

Kluczem do zwycięstw był silny atak poparty dobrym blokiem – komentuje Jan Szewczyk, koordynator ds. sportu w powiecie wadowickim

Jako pierwsi do rywalizacji przystąpili w środę (21.03) chłopcy. Zawody odbyły się w sali gimnastycznej I LO w Andrychowie.

Wyniki końcowe zmagań:
I m. - I Liceum Ogólnokształcące w Andrychowie w składzie: Komendera Kacper,  Kopaczewski Filip,  Kożuch Szymon, Kułaga Maciej, Miarka Adrian, Pasternak Patryk,  Rupik Aleksander, Sokołowski Dawid, Ściga Tymoteusz, Wnęczak Wojciech, Wykręt Dawid. Trener zespołu: Kopaczewski Paweł.
II m. - Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Andrychowie
III m. - I Liceum Ogólnokształcące w Wadowicach
IV m. - Zespół Szkół im. Komisji Edukacji Narodowej w Kalwarii Zebrzydowskiej

 

Dwa dni po zawodach dla siatkarzy do rywalizacji przystąpiły dziewczęta. Zawody rozegrano w sali gimnastycznej Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 w Wadowicach.

Wyniki końcowe zawodów:
I m. - I Liceum Ogólnokształcące w Andrychowie w składzie: Korczak Magdalena, Smolec Magdalena, Nowak Aleksandra, Pilarczyk Kinga, Bodzek Klaudia, Bogacz Patrycja, Powroźnik Kinga, Talaga Alicja, Ogiegło Martyna, Nizińska Karolina, Leśniak Oliwia. Trener zespołu: Guzdek Anna.
II m. - Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 1 w Wadowicach
III m. - Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Andrychowie
IV m. - Zespół Szkół im. Komisji Edukacji Narodowej w Kalwarii Zebrzydowskiej(materiał Starostwa Powiatowego w Wadowicach)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.