Od 1 marca osoby w wieku od 60 lat wzwyż wejdą na Krytą Pływalnie "Delfin" za symboliczną złotówk
Seniorzy na basen wejdą za złotówkę

Od 1 marca osoby w wieku od 60 lat wzwyż wejdą na Krytą Pływalnie "Delfin" za symboliczną złotówkę za jedną godzinę. Zobaczcie w jakich dniach i godzinach.

Dobra wiadomość dla osób starszych, lubiących pływanie. Jak informuje Rada Seniorów Wadowic, od 1 marca 2018 roku seniorzy od 60 lat wzwyż z gminy Wadowice będą mogli korzystać z Krytej Pływalni "Delfin" w Wadowicach za symboliczna złotówkę (za każdą godzinę pobytu).

Niestety tylko w każdy wtorek w godzinach od 6:15 do 17:00, ale dobre i to. Aby skorzystać ze zniżki, konieczne jest posiadanie dokumenty z numerem PESEL.

Przypomnijmy, że wadowicki basen ma już blisko 15 lat. Budowa ruszyła w 2000 roku, trwała prawie dwa lata. Inwestycja kosztowała gminę 16 milionów złotych. Kryta Pływalnia "Delfin" zatrudnia blisko 40 osób i remoncie w ubiegłym roku jest jedną z najnowocześniejszych placówek tego typu na południu kraju. Rocznie korzysta z niego ponad 200 tysięcy osób.

(Marcin Guzik)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+13 #1 1234? 2018-02-14 15:55
I bardzo dobrze podnieść ceny tym co prowadzą naukę pływania co za tor płacą grosze a od kursantów krocie
Cytować
+4 #2 Olu 2018-02-14 18:09
Proszę podać kto dopłaci różnicę pomiędzy ceną biletu pełnopłatnego a ceną biletu ulgowego. Czy Radę Seniorów stać na taką dopłatę.? Jeśli Rada Seniorów nie będzie dopłacać tej różnicy to gdzie Rada Młodzieżowa? , młodzieży też powinno się należeć podobne rozwiązanie.
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.