Bardzo dobrze spisali się juniorzy starsi z Seido Karate z Wadowic. Z 5 Turnieju Seido Karate dla junior
Srebrne medale dla Seido Karate z Wadowic

Bardzo dobrze spisali się juniorzy starsi z Seido Karate z Wadowic. Z 5 Turnieju Seido Karate dla juniorów, jaki niedawno odbył się w Suchej Beskidzkiej przywieźli srebrne medale.

Pod koniec stycznia w Suchej Beskidzkiej odbył się 5 Turniej Seido Karate dla juniorów, z okazji 20-lecia działalności Beskidzkiego Klubu Seido Karate. W konkurencjach brało udział ponad 230 zawodników i zawodniczek, w tym goście z Seido z zagranicy.

Konkurencje odbywały się na trzech matach, zarówno w kata, jak i w kumite.  Reprezentacja Wadowickiego Klubu Seido Karate wystawiła zawodników do obu konkurencji.

Bardzo dobrze spisali się juniorzy starsi z klubu Seido Karate z WadowicBartłomiej Byrski oraz Wiktoria Czapla, którzy w konkurencjach kumite (walk) po walkach eliminacyjnych, dotarli do strefy medalowej. Ostatecznie oboje zajęli 2 miejsca i srebrne medale. Bartłomiej Byrski, poza medalem w kumite, dobry wynik uzyskał w konkurencji kata (form ruchowych), gdzie zajął również 2 miejsce i srebrny medal.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+7 #1 Paweł 2018-02-06 17:04
Instruktor daje popalić, to i efekty są.
Brawo dla młodzieży!
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.