Wadowiccy biegacze z Wichry Beskidu T.R. zapraszają na Sylwestrowy Bieg Charytatywny. Całkowity dochód
W Sylwestra pobiegną dla małej Wiktorii. Dołączycie?

Wadowiccy biegacze z Wichry Beskidu T.R. zapraszają na Sylwestrowy Bieg Charytatywny. Całkowity dochód z imprezy zostanie przeznaczony na rehabilitację trzyletniej Wiktorii Jarmuziewicz z Wadowic.

Wadowiccy biegacze z Wichry Beskidu T.R. wspólnie z przyjaciółmi zapraszają na Sylwestrowy Bieg Charytatywny. W ostatni dzień roku, o godzinie 10:00 wyruszą spod stadionu "Skawa" Wadowice ścieżką rowerową. To jedyne 7 kilometrów, więc do wspólnej zabawy a jednocześnie pomocy zapraszają wszystkich chętnych.  Nie liczy się wynik, ale udział. Po biegu odbędzie się wspólny poczęstunek.

Cały dochód z biegu, w organizację którego włączył się m.in. Urząd Miejski w Wadowicach i lokalne firmy, zostanie przekazany Wiktorii Jarmuziewicz z Wadowic.

 

Trzyletnia Wiktoria jest wcześniakiem, urodziła się 10 tygodni przed terminem. Niedotlenienie mózgu spowodowało u niej leukomalację okołokomorową, wylewy w mózgu i uszkodzenie wzroku. W związku z tym wymaga codziennej rehabilitacji oraz konsultacji ze specjalistami. Niezbędne są również poszerzone badania genetyczne, metaboliczne, neurologiczne.

Koszty leczenia i rehabilitacji przewyższają możliwości finansowe rodziców. Tylko systematyczna, intensywna rehabilitacja i terapia może pomóc Wiktorii w jej rozwoju i stawianiu samodzielnie pierwszych kroków.

Kto chciałby wspomóc finansowo rehabilitację Wiktorii, może zrobić to TUTAJ.

 

AKTUALIZACJA (ŚRODA, 27 GRUDNIA 2017 09:20)

(Marcin Guzik)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.