To było wielkie święto wadowickiej piłki. W hali wadowickiej "czwórki" odbył się I Mikołajkowy Tu
To był turniej! Rozegrano 56 spotkań, padło ponad 250 bramek!

To było wielkie święto wadowickiej piłki. W hali wadowickiej "czwórki" odbył się I Mikołajkowy Turniej o Puchar Starosty Bartosza Kalińskiego. Rozegrano 56 spotkań, padło ponad 250 bramek!

W weekend na hali sportowej w Szkole Podstawowej Nr 4 im. W. Broniewskiego w Wadowicach (ul. Słowackiego 2) zorganizowano dwudniowy   I Mikołajkowy Turniej o Puchar Starosty Bartosza Kalińskiego. Wzięło w nim udział  20 drużyn z powiatu wadowickiego złożonych z najlepszych piłkarzy w regionie, ich rodzin i przyjaciół a także kibiców. Rozegrano 56 spotkań, padło ponad 250 bramek!

Ogromny Puchar Starosty trafił z w ręce piłkarzy Carmaxu Wadowice. Mniejsze trofea za drugie i trzecie miejsce zgarnęli Dzieci Boiska oraz Mrugacz Auto Serwis. Wszyscy medaliści otrzymali również nagrody rzeczowe, które wspólnie ze starostą wręczał były reprezentant Polski Stanisław Sobczyński.

Najlepszym bramkarzem turnieju został Dominik Pietrzak z El Bandidos, a kolei na MVP całej imprezy wybrano Adriana Pomietło z Mrugacz Auto Serwis. Warto zaznaczyć że wyboru najlepszych z najlepszych dokonali sami piłkarze (każda finałowa drużyna mogła oddać jeden głos, przy czym nie można było głosować na swoich), a także sędziowie i organizatorzy. Wyborcy podkreślali, że o ich głosie decydowały nie tylko walory czysto piłkarskie, ale również postawa fair-play.

Klasyfikacja końcowa I Mikołajkowego Turnieju w Piłce Nożnej Halowej "OPEN" o Puchar Starosty Wadowickiego Bartosza Kalińskiego:

1. Carmax Wadowice
2. Dzieci Boiska
3. Mrugacz Auto Serwis
4. El Bandidos
5. Orły FC
6. Wysoka Team
7. Wisła Łączany
8. Bogu Team
Miejsca 9-20: Los Blancos Team, Trash Attack, Młodzi i Perspektywiczni, StarOstwo Wadowice, Vitanovia, Młody Żarek, Wake-Up, Tapicerzy, TOBMIL, Wadowice24.pl, Dzielskishore, Czupakabra Team

Czołówka strzelców:

14 - Łukasz Rupa (Carmax Wadowice),
12 - Wiktor Serwin (Relaks Wysoka),
12 - Bartosz Szcząber (Bogu Team),
11 - Piotr Jakubas (Dzieci Boiska),
10 - Bartosz Praciak (El Bandidos).

(AS)
(zdjecie: Starostwo Powiatowe w Wadowicach)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.