W Brzezince Dolnej (gmina Andrychów) odbędzie się 97. Marsz na Orientację,  I etap XXIII edycji AndI
Dobra okazja, by powłóczyć się z mapą i kompasem. Kolejna impreza AndInO.

W Brzezince Dolnej (gmina Andrychów) odbędzie się 97. Marsz na Orientację,  I etap XXIII edycji AndInO: Andrychowskiej Imprezy na Orientację. To świetna okazja, żeby wyjść z domu z mapą i kompasem...

W sobotę (21.10) odbędzie się 97. Marsz na Orientację, I etap XXIII edycji AndInO: Andrychowskiej Imprezy na Orientację, organizowanej przez Szkołę Podstawową w Inwałdzie i Oddział PTTK "Ziemia Wadowicka" w Wadowicach. Tym razem organizatorzy za teren działań wybrali Brzezinkę Dolną (gmina Andrychów).

Zapraszamy serdecznie wszystkich, którzy chcą spędzić trochę wolnego czasu na świeżym powietrzu. Oprócz części głównej czyli wyruszenia w trasę z mapą (każdy uczestnik otrzyma mapę), dodatkowo do wypełnienia będzie test wiedzy nt. Bieszczad oraz wyznaczenie azymutu i odległości przy pomocy kompasu.
— zachęcają organizatorzy.

W imprezie mogą uczestniczyć turyści indywidualni lub w drużynach 2 – 3 osobowych, w kategoriach wiekowych:

TD - dzieci, które nie ukończyły podstawówki
TM - młodzież, która nie ukończyła gimnazjum
TJ - juniorzy, do 19 roku życia
TS - seniorzy, do 54 roku życia
TW - weterani, którzy ukończyli 55 lat

Marsz odbywać się będzie w terenie otwartym i zalesionym. Oficjalne rozpoczęcie odbędzie się o godzinie 8:00 w Domu Kultury w Brzezince Dolnej na którym zostaną przedstawione najważniejsze informację dotyczące imprezy, natomiast o godzinie 8:30 drużyny wyruszą w trasę. Zakończenie imprezy przewidywane jest na godzinę około 14:00.

Zapisać można się na stronie: www.andino.com.pl.

Więcej informacji organizatorzy udzielają pod nr telefonu: 502 195 006 - Agnieszka Fornalik, 727 902 139 - Joanna Szewczyk.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

-3 #1 kodowiec nowoczesny 2017-10-21 09:35
tak tak rozejda sie po lasach ,a my ich do wiosnny bedziemy szukac
Cytować
0 #2 Uczestnik 2017-10-21 19:10
Super impreza. Polecam.
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.