W hali sportowej Zespołu Szkół Publicznych nr 3 po raz drugi w naszym mieście odbędzie się ogólnop
Po raz drugi taki turniej szermierczy w Wadowicach

W hali sportowej Zespołu Szkół Publicznych nr 3 po raz drugi w naszym mieście odbędzie się ogólnopolski Turniej Szermierczy o Puchar Miasta Wadowice w szpadzie sportowej.

W sobotę (30.09) od godziny 10:00 w hali sportowej Zespołu Szkół Publicznych w Wadowicach przy ulicy Sienkiewicza 9 odbędzie się ogólnopolski Turniej Szermierczy o Puchar Miasta Wadowice w szpadzie sportowej. Zawody będą rozgrywane dla chłopców i dziewcząt mających od 8 do 16 lat.

Nagrodami w turnieju będą puchary, nagrody rzeczowe oraz dyplomy. Organizatorem zawodów jest Klub Szermierzy Szpada Wadowice.

Warto dodać, że to drugie tego typu zawody w tej olimpijskiej dyscyplinie organizowane w naszym mieście. Znajdują  się  one w  oficjalnym  kalendarzu Polskiego  Związku  Szermierczego.  Do zawodów zgłosiło się ponad 270 zawodników z całej Polski oraz ze Słowacji i Ukrainy.

 

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

0 #1 Elden 2017-11-15 05:33
Awesome facts, Kudos!

Look into my web blog - John: https://bucketlist.org/idea/6LiG/ideas-to-assist-properly-deal-with-nervousness/
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.