LKS Gronie w Zagórniku doczekał się w końcu ładnego i zgrabnego budynku sanitarno-szatniowego. Zast
Zamiast kiosku z czasów PRL, w końcu są szatnie

LKS Gronie w Zagórniku doczekał się w końcu ładnego i zgrabnego budynku sanitarno-szatniowego. Zastąpił stojący tutaj, pamiętający jeszcze czasy PRL... kiosk, który pełnił tą funkcję.

Przy boisku LKS Gronie w Zagórniku kończy się budowa nowego budynku sanitarno-szatniowego. Zostanie oddany do użytku już w październiku. Do tej pory zawodnicy tego klubu przebierali się... w starym kiosku, pamiętającym jeszcze czasy PRL.

W styczniu tego roku burmistrz Andrychowa Tomasz Żak podpisał jednak umowę z Girmą Usługowo-Handlową NEOBUD z Rożnowa pod Nowym Sączem na budowę nowego obiektu, przeznaczając na to 368 931 zł z budżetu gminy.  Wykonawca wybudował ładny nowy budynek, w którym znajdują się szatnie, toalet i prysznice. Co ważne, dla dwóch drużyn. Swoje pomieszczenie będą mieć również sędziowie.

Prace obejmują także wykończenia i założenie wszelkich instalacji a także roboty zewnętrzne wokół budynku. Gmina Andrychów już rok temu umocniła znajdującą się obok skarpę.

Piłkarze nie będą więc mieli już się czego wstydzić, bo budynek prezentuje się bardzo estetycznie:

(AS)
(źródło, zdjęcia: Nowiny Andrychowskie)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.