WadowiceNet to sprawdzony lokalny dostawca internetowy, który postawił na budowę i rozwój nowoczesnej
WadowiceNet: nasz lokalny dostawca Internetu
artykuł sponsorowany

WadowiceNet to sprawdzony lokalny dostawca internetowy, który postawił na budowę i rozwój nowoczesnej infrastruktury światłowodowej w powiecie wadowickim. Obecnie to najczęściej wybierany operator telekomunikacyjny w naszym regionie.

Dzięki nieustannej budowie sieci światłowodowej coraz więcej mieszkańców Wadowic i okolic ma możliwość skorzystania z dostępu do szybkiego internetu, telewizji cyfrowej oraz cyfrowej telefonii. Dzięki doskonałym parametrom internetu, nawet 300 Mbit z niskimi czasami dostępu, jednoczesna praca w Internecie, granie w gry online, oglądanie telewizji cyfrowej w jakości HD, prowadzenie wideokonferencji z dowolnym miejscem na ziemi w doskonałej jakości dźwięku i obrazu, oraz prowadzenie rozmów telefonicznych za pomocą telefonii cyfrowej  stało się proste i przyjemne.

Rozwój technologii i dbałość o unowocześnianie sieci przyniosły owoce. Na dzień dzisiejszy każdy klient indywidualny będący w zasięgu sieci może korzystać z internetu z prędkością nawet 300 Mbit. Takie parametry jeszcze kilka lat temu pozostawały w sferze wyobraźni, a dziś dają szerokie możliwości....

WadowiceNet posiada w swojej ofercie również popularną wśród klientów sieci telewizję cyfrową JAMBOX. Dzięki dynamicznej pracy zespołu czuwającego nad ofertą i jakością programową dostępnych jest już 287 kanałów telewizyjnych, w tym 129 w jakości HD. Kanały są podzielone na kilka pakietów, dzięki czemu klienci sami mogą dobrać odpowiadający im pakiet. Oferta jest szeroka, począwszy od mniejszych pakietów charakteryzujących się doborem podstawowych 133 kanałów w doskonałej cenie, aż po pakiety rozbudowane oraz tematyczne dla klientów bardziej  wymagających. Bonusem lubianym przez klientów jest VOD (video na życzenie), czyli baza około 5000 materiałów telewizyjnych (filmów, programów telewizyjnych, seriali, itp.) do obejrzenia w dowolnym momencie. Dodatkowym atutem telewizji JAMBOX jest funkcja nagrywania nawet kilku programów telewizyjnych jednocześnie z możliwością późniejszego odtworzenia w dogodniejszym czasie. Takie rozwiązanie daje klientowi komfort wyboru momentu, który ma czas i ochotę spędzić przed telewizorem.

Jako uzupełnienie firma posiada w ofercie również telefonię cyfrową charakteryzującą się bardzo niskimi cenami połączeń międzynarodowych.

WadowiceNet to sieć, która działa prężnie i rozwija się od  15 lat, unowocześniając zastosowane technologie, poszerzając nieustannie zasięg świadczenia swych usług, wychodząc wciąż naprzeciw nowym oczekiwaniom, jakie niesie za sobą rozwój technologiczny. Początkowo w ofercie był internet dostarczany do domu klienta drogą radiową  dostępny jedynie na terenie Wadowic. Stopniowo rozszerzano zasięg dostępu do sieci, zwiększano prędkość. Obszar objęty zasięgiem sieci rozszerzał się poza granice miasta Wadowic obejmując kolejne miejscowości. Przełomowym momentem było rozpoczęcie budowy szerokopasmowej sieci światłowodowej w 2010 roku. Początkowo zapewniono dostęp to tejże usługi mieszkańcom bloków osiedlowych w Wadowicach, a już w  2011 roku sieć dotarła do mieszkańców bloków w Kalwarii Zebrzydowskiej. Od 2013 roku stopniowo rozszerzano zasięg sieci obejmując nim domy jednorodzinne na terenie Wadowic oraz Kalwarii Zebrzydowskiej. W listopadzie 2013 r. firma WPSYSTEM zdobyła tytuł Lidera Biznesu Małopolski Zachodniej. Przyjęcie tak znaczącej nagrody okazało się być jeszcze większą motywacją do dalszej pracy. Począwszy od 2013 r.  w ramach dwóch niezależnych projektów współfinansowanych przez Unię Europejską zbudowano i rozbudowano sieć światłowodową w Babicy, Witanowicach, Zawadce, Tomicach oraz Stanisławiu Dolnym. Od  2010 roku po dzień dzisiejszy trwa nieustannie rozbudowa sieci obejmującej swoim zasięgiem nowe tereny. W chwili obecnej możliwość skorzystania z usług sieci WadowiceNet mają już mieszkańcy ponad 25 tysięcy gospodarstw domowych w następujących miejscowościach: Babica, Bachowice, Barwałd Dolny, Barwałd Średni, Barwałd Górny, Brody, Chobot, Chocznia, Dąbrówka, Frydrychowice, Gorzeń Dolny, Gorzeń Górny, Jaroszowice, Kaczyna, Klecza Dolna, Klecza Górna, Koziniec, Leńcze, Łękawica, Podchybie,  Podolany, Półwieś, Przytkowice, Radocza, Ryczów, Skawinki, Spytkowice, Stanisław Dolny, Stanisław Górny, Świnna Poręba, Tomice, Wadowice, Wieprz, Witanowice, Woźniki, Wysoka, Wyźrał, Zarzyce Małe, Zarzyce Wielkie, Zawadka, Zebrzydowice, Zygodowice. Lista ta nie zostaje zamknięta, rozbudowa trwa...

 

Ciągłe inwestycje to nie tylko umożliwienie potencjalnym klientom na nowych terenach dostępu do świadczonych usług, ale również dbałość o klientów już związanych z siecią poprzez monitorowanie i podnoszenie jakości świadczonych usług. WadowiceNet to sieć, w której oferowane są również łącza biznesowe charakteryzujące się szczególnymi wymaganiami. Rozległa sieć światłowodowa umożliwia również zestawienie transmisji pomiędzy oddziałami firmami rozsianymi w powiecie wadowickim. WadowiceNet świadczy również usługi transmisji danych dla sieci: Play, Netia, Orange. Klienci zainteresowani taką współpracą mogą liczyć na doradztwo w zakresie indywidualnego doboru odpowiedniej usługi.

Wszelkie informacje dostępne są na stronie www.wadowicenet.pl oraz w biurze obsługi klienta:

WadowiceNet
Al. M.B. Fatimskiej 39 (I piętro budynku Tesco),
34-100 Wadowice
tel. 33 823 29 40
www.wadowicenet.pl
adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

artykuł sponsorowany
NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl