Serdecznie zapraszamy do nowo otwartego stoiska z kwiatami, mieszczącego się w jednym z najstarszych sk
Zapraszamy po kwiaty na Kościelną 6
artykuł sponsorowany

Serdecznie zapraszamy do nowo otwartego stoiska z kwiatami, mieszczącego się w jednym z najstarszych sklepów z dewocjonaliami w Polsce.  Istniejemy nieprzerwanie od 69 lat i wciąż dopisujemy nowe rozdziały do naszej historii.

Nasza wieloletnia firma dosłownie i w przenośni... rozkwita.  Odpowiadając na potrzeby klientów, którzy od wielu lat kupują w naszym sklepie pamiątki do chrztu, komunii czy ślubu,  otworzyliśmy stoisko z żywymi kwiatami pod nazwą „Kwiaty Kościelna 6”. Sąsiedztwo  Bazyliki w rynku oraz dogodne położenie na szlaku komunikacyjny łączącym dworzec, osiedla oraz urzędy i szkoły pozwalają na komfortowy zakup wyjątkowych kwiatów dla osób bliskich, na każdą okazje.

Aby zapewnić Państwu, jak najlepszą obsługę nasi pracownicy zostali przeszkoleni na specjalistycznych kursach florystycznych.  Świeże kwiaty do naszego sklepu dostarczamy kilka razy w tygodniu. Do przechowywania kwiatów posiadamy specjalne zaplecze, w którym panuje stała niska temperatura.  Dla stałych klientów oferujemy karty rabatowe z 10% upustem na zakupy kwiatów ciętych w naszej kwiaciarni.

Zapraszamy do polubienia naszej strony na facebook.com/kwiatykoscielna6, na której będziemy regularnie zamieszczać informacje o nadchodzących imieninach, porady dotyczące pielęgnacji i hodowli kwiatów oraz fotografie wykonanych przez nas bukietów. 

Kwiaciarnia "Kwiaty Kościelna 6" czynna jest przez 7 dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 17.  W soboty i niedziele od 9 do 15. Telefon (33) 873 33 50, 602 552 627.

Polecamy również zakupy w naszym sklepie stacjonarnym z upominkami i dewocjonaliami (dawna Sztuka Kościelna) oraz w sklepach internetowych http://dewocjonalia-wadowice.pl a także w nowo otwartym sklepie dedykowanym dla ludzi młodych http://timoteo.pl

artykuł sponsorowany
NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl