Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby, w wybrane dni, na bezpłatne porady prawne do Kancelarii Prawn
Darmowe porady prawne w Kancelarii Prawnej Actio
artykuł sponsorowany

Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby, w wybrane dni, na bezpłatne porady prawne do Kancelarii Prawnej Actio z oddziałami w Wadowicach i Oświęcimiu oraz siedzibą główną w Krakowie.

Kancelaria Prawna Actio oferuje również kompleksową i profesjonalną obsługę osób fizycznych i przedsiębiorców w zakresie wielu dziedzin prawa. Szczegóły pod adresem: http://www.kancelaria-actio.com/

Kancelaria Prawna Actio od wielu lat świadczy skuteczne usługi prawne na terenie Małopolski oraz Śląska. W każdy czwartek można bezpłatnie spotkać się z wykwalifikowanym prawnikiem w centrum Wadowic. Na takim spotkaniu dokonana zostanie wstępna analiza sprawy, klient będzie mógł dowiedzieć się jakie kroki prawne można podjąć w jego sprawie oraz będzie miał okazję zapoznać się z ofertą Kancelarii.

Oddział Kancelarii Actio w Wadowicach znajduje  się w Centrum Handlowe HEUREKA, II piętro, ul. Lwowska 16 II piętro.

Oddział Kancelarii w Oświęcimiu znajduje się przy ul. Klasztornej 2 (budynek GBI Nieruchomości) i jest czynny w każdą sobotę.

Przed spotkaniem w dowolnym z oddziałów należy umówić się telefonicznie na konkretną godzinę, dzwoniąc na centralny numer rejestracji: 12  411 05 94. Rejestracja czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 15.

W pilnych sprawach można dzwonić na numer: 883-668-558, jednakże w żadnym wypadku nie udzielamy porad prawnych telefonicznie, jak również nie zajmuje się sprawami podatkowymi.

* Terminy oraz miejsce oraz miejsce świadczenia bezpłatnych usług mogą ulec zmianie. Promocja trwa do odwołania. O ewentualnych zmianach klient zostanie poinformowany podczas rozmowy telefonicznej.

Program bezpłatnych porad prawnych skierowany jest przede wszystkim do osób które nie do końca wiedzą czy dana sprawa nadaje się do prowadzenia w postępowaniu sądowym, w jakim trybie powinna zostać przeprowadzona, jaka jest szansa na wygraną oraz jakie jeszcze kroki prawne można poczynić w danej sytuacji. Osoby takie często obawiają się wizyty u prawnika bojąc się, że będą musiały zapłacić nawet kilkaset złotych za samą informację, że w danej sprawie nic się nie da zrobić. W Kancelarii Actio za konsultacje prawne w określonych dniach nie ma absolutnie żadnych opłat.

Kancelaria Prawna Actio od lat oferuje swoje usługi zarówno klientom biznesowym jak i klientom indywidualnym. Usługi Kancelarii cechują się profesjonalizmem a każda przyjęta przez Kancelarię sprawa jest prowadzona przez specjalistę z danej dziedziny prawa.

Kancelaria zajmuje się przede wszystkim:
- prawem gospodarczym,
- prawem pracy,
- prawem rodzinnym i opiekuńczym (m.in. postępowania alimentacyjne i rozwodowe),
- prawem spadkowym (postępowanie o nabycie spadku, podział spadku oraz zachowek),
- prawem ubezpieczeń społecznych (postępowanie przed ZUS oraz postępowanie sądowe w którym ZUS jest stroną przeciwną),
- szeroko pojętym prawem cywilnym (m.in. sądowa windykacja należności, postępowania z zakresu zasiedzenia nieruchomości, zasiedzenie, postępowania z zakresu służebności drogi koniecznej).

Kancelaria Actio prowadzi  postępowania sądowe  oraz  pozasądowe  w Krakowie, Bielsku-Białej, Katowicach, Oświęcimiu, Chrzanowie, Wadowicach  oraz innych miastach na terenie Małopolski i Śląska. Kancelaria  nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za dojazdy do powyższych miejscowości. Jest to szczególnie istotne w przypadku spraw rozpoznawanych przez  sąd okręgowy,  czyli m.in. w przypadku  spraw rozwodowych.

Kancelaria Prawna Actio zaprasza wszystkich zainteresowanych do kontaktu - już dziś zadzwoń na numer 12  411 05 94 i umów się na spotkanie z prawnikiem.

 

Uwaga! Zmiana adresu w Wadowicach!
Centrum Handlowe HEUREKA, II piętro, ul. Lwowska 16 II piętro.

artykuł sponsorowany
NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl