W każdy poniedziałek, w porze śniadaniowej przy filiżance kawy Biuro Rachunkowe W&D Partners na u
Kawa z podatkiem
artykuł sponsorowany

W każdy poniedziałek, w porze śniadaniowej przy filiżance kawy Biuro Rachunkowe W&D Partners na ul. Widok 42A w Wadowicach proponuje bezpłatne porady księgowe.

Ilu z nas potrafi wymienić podatki pośrednie, bezpośrednie, artykuły prawne i inne zawiłe pojęcia z systemu podatkowego w Polsce? Zapewne niewielu. W gąszczu przepisów podatkowych bardzo łatwo jest stracić głowę, tym bardziej więc cieszą inicjatywy takie jak te zaproponowane przez Biuro Rachunkowe  na ul. Widok 42A w Wadowicach.

W każdy poniedziałek, w porze śniadaniowej przy filiżance kawy Biuro Rachunkowe W&D Partners proponuje bezpłatne porady księgowe.

Najlepsze projekty na biznes rodzą się przy kawie. A każdy z nich wymaga konsultacji księgowej. Pomysł zrodził się, gdy znajomy zaproponował udział w krakowskich śniadaniach biznesowych. Obecnie istnieje dużo podmiotów, których na początku prowadzenia swojej działalności nie stać na konsultacje księgowe. Ja wychodzę im naprzeciw i oferuję bezpłatną pomoc przy rozpoczynaniu działalności gospodarczej — wyznaje właścicielka, pani Weronika Zaczyńska.

Przed spotkaniem należy umówić się telefonicznie na konkretną godzinę, dzwoniąc na numer telefonu 692 091 727 od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 do 12.

 Dodatkowo dla mniejszych i większych firm, a także fundacji oraz stowarzyszeń, jako biuro kadrowo - podatkowo - rachunkowe oferuje szereg usług dostosowanych do indywidualnych potrzeb  i oczekiwań klientów. W ofercie znajdują się między innymi:

-    prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z ustawą o rachunkowości i zakładowym planem kont (w szczególności fundacji i stowarzyszeń),
-    prowadzenie księgi przychodów i rozchodów oraz ewidencji podatkowej ryczałtu ewidencjonowanego,  
-    prowadzenie spraw kadrowo - płacowo - zusowych,
-    wsparcie przy wypełnianiu wniosków o dotacje.

Bogate doświadczenie zdobyte podczas współpracy z różnorodnymi podmiotami gospodarczym sprawiło, że obecnie biuro rachunkowe W&D Partners prowadzi kompleksową obsługę firm będących na ryczałcie, książce przychodów i rozchodów oraz pełnej księgowości. Całościowa  działalność objęta jest obowiązkowym ubezpieczeniem OC. Istotną informacją jest fakt, iż Pani Weronika Zaczyńska jest sygnatariuszem Kodeksu Zawodowej Etyki zawodu Księgowego. Posiada również szereg certyfikatów księgowych potwierdzających umiejętności i wiedzę. Jednym z nich jest Certyfikat Głównego Księgowego według wymagań określonych przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, opartych na Międzynarodowych Standardach Edukacyjnych ustalanych przez IFAC. Warto również zwrócić uwagę na indywidualne podejście do każdego klienta, który obsługiwany jest przez biuro rachunkowe W&D Partners w sposób najbardziej dla niego wygodny. Wprowadzona w biurze rachunkowym Polityka Bezpieczeństwa Danych Osobowych daje gwarancję, że wszystkie dokumenty są dokładnie katalogowane i przechowywane z najwyższą starannością. Wszystko to, oparte o niezawodne systemy komputerowe oraz najlepsze programy księgowe sprawia, że możemy być pewni obsługi na najwyższym, profesjonalnym poziomie.

Według rankingu Banku Światowego Polska ma jeden z najbardziej skomplikowanych systemów podatkowych na świecie. W 112 państwach  łatwiej rozliczyć się z fiskusem niż w Polsce. To potwierdza, jak wiele przeszkód staje na drodze w prowadzeniu własnej działalności. Naprzeciw przedsiębiorcom wychodzi biuro Pani Weroniki Zaczyńskiej. Dzięki profesjonalnym usługom księgowym, każdy prowadzący własną działalność będzie mógł zająć się w pełni swoim projektem, nie tracąc czasu na zbędne analizy prawa podatkowego.

 

Biuro Rachunkowe W&D Partners Weronika Zaczyńska
ul. Widok 42A
34-100 Wadowice
http://kpr.net.pl
Telefon: 692 091 727

artykuł sponsorowany
NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl