Ciacho bez Cukru uluca Karmelicka 1 w Wadowicach  wprowadza nowszy, zdrowszy wymiar cukiernictwa w Polsc
Cukiernia Ciacho bez Cukru zaprasza!
artykuł sponsorowany

Ciacho bez Cukru uluca Karmelicka 1 w Wadowicach  wprowadza nowszy, zdrowszy wymiar cukiernictwa w Polsce, misja społeczną jest przekonanie, że bez cukru też może być słodko, smacznie i zdrowo, bez obaw o gorszy smak. Ci, którzy spróbowali już naszych słodyczy bez cukru twierdzą,  że wyroby są również smaczne, a nawet lepsze niż tradycyjne.

Cukiernia Ciacho bez Cukru to manufaktura dobrego smaku. Specjalizujemy się w produkcji zdrowych słodyczy bez cukru, bez glutenu i bez laktozy. Są one bezpieczne dla osób z nietolerancjami. W naszym podstawowy asortymencie są również słodkości wegańskie, proteinowe oraz keto. Twoje ulubione ciasta, tarty, torty, lody, desery,  monoporcje i inne słodycze, są tworzone tak abyś mógł cieszyć się przyjemnością bez wyrzutów sumienia. Ciacho bez cukru bazuje na produktach z gamy superfoods, więc składniki naszych produktów to kompilacja dobrego smaku, białek, tłuszczy nierafinowanych, witamin oraz minerałów co sprawia, że możemy z pełnym przekonaniem powiedzieć, że nasze słodycze są zdrowe!

 

Przestrzeń Ciacha bez cukru wita gości uśmiechniętym personelem, świeżymi kwiatami, aromatyczną kawą oraz witryną wypełnioną smakowitymi oraz apetycznymi wypiekami. To w tym miejscu nasi Goście zastanawiają się co by tu wybrać bo “wszystko wygląda tak apetycznie”- chętnie doradzamy, pakujemy na wynos lub serwujemy na miejscu. Co więcej, przyjmujemy indywidualne zamówienia.

Wszystkie nasze wyroby są produkowane na miejscu, więc nieraz poczujesz przyjemny aromat wypiekanych biszkoptów, prażonych orzechów, szarlotki czy serników. Czysty skład jest dla nas najważniejszy, więc nie używamy ulepszaczy, spulchniaczy czy środków przedłużających przydatność do spożycia. Wszystko od podstaw robimy sami zgodnie z prostymi założeniami  świeżo, smacznie, naturalnie i zdrowo.

Wszystkie nasze słodkości są w standardzie bez białego cukru i glutenu. Każdy wyrób w witrynie opatrzony jest etykietą zawierającą opis, alergeny, indeks glikemiczny, wartości odżywcze, skalę słodkości oraz inne informacje pozwalające dokonywać właściwych wyborów. Przekonują one świadomych klientów do kupowania w naszych cukierniach bez cukru wypieków zdecydowanie zdrowszych od tradycyjnych wyrobów.

 

Ciacho bez Cukru
ul Karmelica 1
34-100 Wadowice

tel. 784 588 909

Odwiedź nas na Facebooku

 

 

 

 

 

 

 

 

 

artykuł sponsorowany
NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl