Wyobraźmy sobie taką sytuację: mieliśmy zaplanowany dzień na zewnątrz, ale dopada nas brzydka pogod
Co robić kiedy pada deszcz – typy rozrywki
artykuł sponsorowany

Wyobraźmy sobie taką sytuację: mieliśmy zaplanowany dzień na zewnątrz, ale dopada nas brzydka pogoda, bo zaczyna padać deszcz. Co w takiej sytuacji zrobić? Najlepiej będzie sięgnąć po kilka sprawdzonych sposobów na zorganizowanie sobie wolnego czasu. Tutaj zachęcamy do przetestowania różnorodnych rozwiązań, jak Netflix, kasyna online, książki albo coś bardziej unikatowego, jak medytacja. Więcej szczegółów znajdziesz o każdej z tych aktywności w poświęconych im sekcjach poniżej.

Netflix i pozostałe platformy streamingowe

Na pierwszy ogień idzie sam Netflix, czyli największa platforma streamingowa na świecie. Tam będą czekać na nas topowe produkcje jak “Dziewięć Dni”, “60 minut”, “Belfast”, “Fair Play”, “Nigdzie” i wiele więcej. To tylko parę przykładów, a przecież Netflix ma masę jeszcze seriali do przetestowania albo dokumentów do obejrzenia. Jeśli preferujemy seriale, warto będzie zwrócić uwagę na takie pozycje jak “WIedźmin”, “Ripley”, “Reniferek” czy polskie “1670”. Przy tym pamiętajmy tylko o fakcie, że Netflix nie jest jedyną ciekawą platformą streamingową dostępną dla Polaków. Dobrze będzie też sprawdzić oferty takich usługodawców jak:

 

  • HBO Max,
  • Amazon Prime Video,
  • Disney Plus,
  • Apple TV,
  • Player,
  • Viaplay

 

Kasyna online

Jasne jest, że deszczowa pogoda to idealna sytuacja na to, aby spróbować szczęścia w kasynie online z ofertą zaprojektowaną pod kątem polskich klientów. Będziemy mogli sobie tutaj pozwolić na grę darmową ze slotami jak Book of Dead, Mayana czy Aviator. Dobrze będzie też sprawdzić gry stołowe w formie blackjacka, Sic Bo, Bac Bo, bakarata albo popularnej ruletki europejskiej. Przedstawiamy kilka dodatkowych popularnych oraz ciekawych pozycji od ekspertów kasyno.club dla fanów gry nie tylko za niskie, ale też wysokie stawki.

 

Tytuł gry

RTP

Funkcje bonusowe

Master Joker

96,46%

Wild, koło mnożników

Hot to Burn

96,71%

Scatter

Ultra Hold and Spin

96,70%

Wild, Hold and Respin

 

Książki

Nie można oczywiście też zapomnieć o jakże przyjemnym rozwiązaniu w formie spędzania wolnego czasu na czytaniu książek. Tutaj będziemy mogli sięgnąć po masę różnorodnych tytułów, jak na przykład popularna w ostatnim czasie “Diuna” Franka Herberta. Jest to pozycja dla fanów fantastyki oraz sci-fi. Do tego można też zwrócić uwagę na inne popularne ostatnio książki: “Problem Trzech Ciał”, “Iron Flame. Żelazny Płomień” lub “Chłopki. Opowieść o naszych babkach”. Są to pozycje, które cieszą się dużym zainteresowaniem wśród czytelników aktualnie.

 

Medytacja

Jest to też świetny sposób na oczyszczenie swoje głowy, który pozwoli złapać nieco oddechu od codziennego życia. W końcu nadmiar obowiązków może przytłoczyć niejedną osobę. W przypadku medytacji będzie można zdecydować się na przetestowanie jej odmiennych wariantów. Warto sprawdzić na start medytację skoncentrowaną na oddechu, transcendentalną, uważności, zet lub metta.

 

Podsumowanie

Na wypadek deszczowej pogody przydatne okaże się polskie renomowane sloty oferowane przez polskie serwisy z grami. Można tam też sprawdzić gry stołowe czy na żywo, z którymi dobrze będziemy się bawić i naprawimy dzień zepsuty przez brzydką pogodę. Być może nawet uda nam się coś wygrać.

 Oprócz tego warto będzie również zdecydować się na spędzenie czasu na jednej z popularnych platform streamingowych, jak Netflix, HBO Max czy Disney Plus. Wartościowy serial lub film z pewnością umilą czas spędzony w domu. Można też przeczytać coś wartościowego albo po prostu pomedytować.

artykuł sponsorowany
NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl