Komunia Święta - jedyny w życiu, ogromnie ważny moment dla każdego katolickiego dziecka i jego rodzi
Pierwsza Komunia Święta 2024? U nas znajdziesz wszystko SajdArt Zacheuszek
artykuł sponsorowany

Komunia Święta - jedyny w życiu, ogromnie ważny moment dla każdego katolickiego dziecka i jego rodziców, jakim jest przyjęcie Jezusa Chrystusa do swojego serca. Kojarzy się nam ona ze świętością, błogosławieństwem, pięknem, darem i uważnością, ale też z wielkim wyzwaniem odpowiedniego przygotowania się do niej na wielu płaszczyznach - Spowiedzi Świętej, udziału we Mszy Świętej i nadaniu jej odświętnego charakteru oraz organizacji przyjęcia komunijnego.

Wspieranie swoich pociech to dla rodziców czysta przyjemność ale też ogromne wyzwanie. Tym bardziej stresujący staje się fakt, że przygotowanie i skupienie się na tym, co najważniejsze czyli na duchowej stronie Komunii, musimy pogodzić z organizacją całej reszty. Zastanawiamy się, czy jest możliwe, aby w jakiś sposób i pomimo wszystko uczynić ten dzień lżejszym i po prostu piękniejszym. Z nami to możliwe!

 

 

Wychodząc na przeciw wszystkim dzieciom pierwszokomunijnym i ich rodzicom przygotowaliśmy specjalną ofertę zaplanowania dekoracyjnego aspektu Pierwszej Komunii Świętej. Poprzez brak zmartwienia czy wszystko zostało dopięte, sprawimy, że ten ważny dzień, będzie dla Was cudowny, a Wy będziecie mogli się skupić na tym co najważniejsze!

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie dewocjonaliów sakramentalnych. Jako firma zajmująca się kreowaniem i projektowaniem tego, co piękne, dokładamy wszelkich starań, aby każdy element dobrać jak najlepiej, z indywidualnym podejściem do każdego klienta. Ponieważ każdy z nas jest inny i piękny - sztuką jest dobrać odpowiednie dodatki i uwydatnić to piękno u każdego z osobna!

 

 

Dzięki współpracy z renomowanymi polskimi dostawcami, posiadamy tylko wysokiej jakości, wyselekcjonowane produkty i  tym samym zapewniamy najwyższy poziom estetyki wizualnej i jakościowej naszych strojów i dodatków. Zaopiekujemy się Twoją pociechą od A do Z. Ważny jest niewątpliwie każdy element tej układanki, który najzwyczajniej w świecie zapewnia nam i naszym dzieciom komfort  - począwszy od doboru stroju komunijnego szytego na miarę, dodatków do stroju, bielizny komunijnej, dodatków eucharystycznych, skończywszy na dekoracji sali i stołu na przyjęcie oraz stworzeniu upominków dla gości. Wszystko czego potrzebujesz do organizacji, znajdziesz u nas!

 

 

 

Naszym szczególnym walorem, który szczerze polecamy, jest personalizacja chusteczek oraz świec: komunijnych, dekoracyjnych oraz upominkowych dla gości, czyli nadanie im dat, imion, życzeń, cytatów. Czynią one każdą Komunię jeszcze bardziej odświętną a dla wszystkich - dzieci, rodziców oraz gości - niezapomnianą!

 

 

Oprócz komponowania strojów i dodatków, zajmujemy się również kreowaniem i tworzeniem pomysłów na upominek dla dziecka pierwszokomunijnego. Jeśli jesteś rodzicem lub gościem - zapraszamy Cię serdecznie do naszego sklepu, w którym z największą przyjemnością przygotujemy dla Ciebie wyjątkowy prezent, tak aby zapadł w pamięci obdarowanemu dziecku.

W szczególności polecamy różańce i biżuterię ze złota próby 585, srebra próby 925 oraz biżuterię mineralną, pisma święte, biblie oraz książki, obrazki ze srebra i drewna, figury świętych i aniołów, albumy i ramki na zdjęcia, szkatułki i pudełka oraz kartki i pamiątki, a wszystko to z możliwością zapakowania w oryginalny sposób przez nas własnoręcznie.

 

 

Serdecznie zapraszamy do wizyty w sklepie stacjonarnym, internetowym oraz do kontaktu telefonicznego.

Bo naszą pasją jest piękno i dzielenie się tym pięknem z Wami!

Do zobaczenia!

Zespół SajdArt Zacheuszek

 

 

 

 

SajdArt ZACHEUSZEK

Pl. Jana Pawła II 6

34-100 Wadowice

tel. 606 506 578

https://zacheuszek.pl

Możliwość personalizacji haftem

Zapraszamy!

 

artykuł sponsorowany
NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl