MURATOR to marka, której nie trzeba chyba przedstawiać inwestorom. Jest obecny na rynku już od 40 lat,
40 lat MURATORA - ekspert od budowy domu
artykuł sponsorowany

MURATOR to marka, której nie trzeba chyba przedstawiać inwestorom. Jest obecny na rynku już od 40 lat, służąc wsparciem osobom budującym, remontującym i urządzającym wnętrza. W jego miesięcznikach znajdują się fachowe porady specjalistów, a na stronie internetowej i w katalogach – różnorodne projekty domów. Wszystko to sprawia, że MURATOR jest wszechstronnym ekspertem od budowy domu, który ułatwia prowadzenie każdej inwestycji budowlano-remontowej.

Projekty domów od MURATORA

Marka MURATOR jest znana między innymi z szerokiej oferty gotowych projektów domów. W kolekcji na stronie https://projekty.muratordom.pl umieszczono koncepcje budynków mieszkalnych o zróżnicowanym metrażu i stylistyce. Projekty tworzone są pod różne wymagania, zarówno bardziej oszczędnych, jak i wyjątkowo wymagających inwestorów. Interesuje Cię profesjonalny projekt domu parterowego, z poddaszem, a może nowoczesnej stodoły? We Murator PROJEKTY bez trudu znajdziesz idealnie dopasowaną koncepcję. A może planujesz zbudować budynek innego przeznaczenia? Z myślą o innych potrzebach stworzono kategorie obejmujące garaże, magazyny, obiekty gospodarcze i rolnicze, a także usługowe. Znajdują się tu projekty domów weselnych, warsztatów i myjni, sklepów czy budynków agroturystycznych a także stajni.

 

Magazyn budowlany MURATORA

Wybrałeś już wymarzony projekt domu? A może dopiero zaczynasz poszukiwania? Zapoznaj się z poradami MURATORA, które pomogą Ci w podjęciu optymalnej decyzji. W artykułach na stronie internetowej i w drukowanym magazynie przeczytasz na co zwrócić uwagę, wybierając gotowy plan architektoniczny. Dowiesz się, jakie prace obejmują kolejne etapy budowy oraz jak je pilotować. Znajdziesz tu informacje na temat materiałów budowlanych oraz praktycznego zagospodarowania nawet niewielkich i z pozoru nieustawnych przestrzeni. Specjaliści przybliżą Ci zagadnienia dotyczące formalności, wyjaśnią, jak uzyskać pozwolenie na budowę lub zgłosić zamiar prowadzenia prac budowlanych. Poznasz tu także najnowsze trendy dotyczące urządzania wnętrz i ogrodów, dzięki którym Twój dom i posesja będą nie tylko funkcjonalne, ale także modne.

 

Telewizja budowlana MURATORA

Wartościowe wskazówki można znaleźć nie tylko w magazynie MURATORA i w serwisie murator.pl. Na budujących czeka także kanał na YouTube, na którym umieszczono szeroką gamę filmów o zróżnicowanej tematyce poradnikowej. Szkoła budowania to cykl e-spotkań, w trakcie których specjaliści omawiają najważniejsze etapy realizacji inwestycji, technologie czy dostępne na rynku produkty. Znajdziesz tu takie tematy jak  Fundamenty czy Stan surowy budynku, Fotowoltaika od A do Z czy Budowa domu pasywnego. Z filmów dowiesz się, jak samodzielnie przeprowadzić różnego rodzaju prace remontowe. Warte uwagi są materiały, w których pokazane są sposoby na własnoręczną naprawę usterek. Nie zabrakło tu również porad dotyczących wyboru projektu domu, który jest jedną z najważniejszych decyzji w życiu każdego inwestora.

(Projekt M245 - Trafna decyzja (etap II) z kolekcji Muratora, arch. Ewa Dziewiątkowska)

 

Szukasz rzetelnej wiedzy budowlanej lub dopracowanego projektu domu? Skorzystaj z oferty MURATORA. Już od 40 lat nieustannie poszerza on swój asortyment, dedykowany dla osób planujących budowę lub modernizację domu. W Muratorze i na murator.pl oraz muratorprojekty.pl znajdziesz zarówno gotowy projekty domów, jak i szereg artykułów czy filmów z przystępnie wyjaśnionymi zagadnieniami związanymi z inwestycją budowlaną. Korzystając z nich łatwiej wybierzesz optymalne rozwiązania i wyeliminujesz błędy.

 

Blog budowlany MURATORA

Zapraszamy także na poradnik dla budujących MURATORA, w który zawsze znajdziesz rzetelną wiedzę dla dopiero planujących lub już budujących swój dom jednorodzinny.

 

artykuł sponsorowany
NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl