Outlet Emer zaprasza na zakupy online. W ofercie mamy ponad 3 tysiące produktów, a codziennie pojawia s
Outlet Emer. Zapraszamy na zakupy tysiecy produktów!
artykuł sponsorowany

Outlet Emer zaprasza na zakupy online. W ofercie mamy ponad 3 tysiące produktów, a codziennie pojawia się około 100/200 nowych. Sprawdź: może akurat coś Ci jest potrzebne albo Twoim bliskim?

Chcielibyśmy serdecznie zaprosić wszystkich do Naszego OUTLETu, ale forma sprzedaży jest nieco nietypowa, nie jest to sprzedaż stacjonarna, tylko ONLINE, każdy z produktów można wyszukać u Nas na OLX i zamówić przez telefon czy też w wiadomości prywatnej na Facebooku czy OLX. Jeżeli skompletujemy Twoje zamówienie możesz je odebrać osobiście w naszym magazynie w Wadowicach na Wałowej 28/1. Sprzedajemy nadwyżki magazynowe, towary, które oferujemy posiadają bardzo atrakcyjne ceny, ponad 50% wartości rynkowej.
Dlaczego? Dlatego, że zależy Nam na szybkiej sprzedaży i na tym, aby klient był zadowolony. W ofercie posiadamy bardzo duży asortyment różnorodnych produktów - od ubrań, przez akcesoria do domu, po elektronarzędzia. Na ten moment wystawiliśmy już ponad 3 tysiące ofert, ale każdego dnia nasz zespół wystawia około 100/200 nowych produktów. Niestety z ofertami trzeba być na bieżąco i szybko rezerwować, panuje u Nas zasada kto pierwszy ten lepszy ;).
Sprawdź sam, może akurat coś Ci jest potrzebne albo Twoim bliskim, możesz polubić Nas na Facebooku, ale bardziej polecamy OLX, tam dostępny jest cały nasz asortyment! Masz daleko do Nas lub nie możesz zakupów odebrać osobiście nie ma problemu, możesz zakupić towar bezpośrednio przez OLX, dostępne formy: Paczkomat IN-POST, Paczkomat ORLEN, Poczta Polska, Kurier DPD. Koszt przesyłek OLX często to tylko 1 zł!
Wszystkie produkty opisujemy starannie, jeżeli są wady to ich nie ukrywamy, 90% Naszych towarów to towary nowe z metkami i oryginalnie zapakowane. W naszym magazynie macie możliwość płacenia gotówką oraz kartą. Pamiętaj u Nas nie masz możliwości zobaczenia na miejscu wszystkiego, nie jesteśmy sklepem stacjonarnym, ale można odebrać wcześniej zamówiony towar. Zapraszamy do zakupów!

Facebook: facebook.com/outletemer
OLX: outletemer.olx.pl

Pamiętaj o tych zasadach:

1. Znajdź towar, który Cię interesuję
2. Kod produktu (zawsze podany na samym dole opisu)
3. Zadzwoń do Nas / zarezerwuj / podaj imię oraz kod
4. Przyjedź i odbierz!

Adres:
Wałowa 28/1
34-100 Wadowice
7:00-15:00

Zapraszamy!

artykuł sponsorowany
NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl