Nie zapisałeś się na zajęcia w naszym klubie? Spokojnie! Zapisy trwają przez cały rok! Dzieci, mło
Małopolski Klub Karate Oyama zaprasza na treningi
artykuł sponsorowany

Nie zapisałeś się na zajęcia w naszym klubie? Spokojnie! Zapisy trwają przez cały rok! Dzieci, młodzież, dorośli! Zapisz się już dziś!

DZIECI:
 
✅Zapewnij swojemu dziecku nie tylko zdrową aktywność, ale także umiejętność samoobrony, dyscyplinę i pewność siebie! Dołączając do najlepszego klubu karate, prowadzonego przez wykwalifikowaną kadrę trenerów, mistrzów Polski i Europy!
✅Twoje dziecko doświadczy radości rywalizacji i osiągnięć! Zapisując je do naszego klubu , dajesz mu szansę nie tylko na naukę sztuk walki, ale także na udział w ekscytujących zawodach. To doskonała okazja, by rozwijać umiejętności, zdobywać medale i czerpać z tego niezapomniane doświadczenia.
 
DOROŚLI:
 
Zapraszamy dorosłych oraz młodzież do treningów. Niezależnie od wieku, znajdziesz tu swoje miejsce.
 
????.png Z nami osiągniesz mistrzostwo! Nasi doświadczeni trenerzy, mistrzowie Polski i Europy będą prowadzić inspirujące treningi dopasowane do twoich potrzeb. Rozwijaj umiejętności i zyskuj pewność siebie.
????.png Dołączając, stajesz się częścią wspólnoty wsparcia. Twórz przyjaźnie, rywalizuj i rozwijaj się razem z nami.
????.png Dzięki naszym treningom, każdy może zdobyć mistrzowski poziom. Czekamy na ciebie!
 
Treningi w Wadowicach:
SP5 os Kopernika w każdy poniedziałek i środę
dzieci godz 18:30-19:30
Młodzież i dorośli 19:30 -20:30

Prowadzimy treningi również w:
Andrychowie
Barwałdzie Górnym
Klecza (szkoła Pallotynów).
Mucharzu
Kozińcu
Jaszczurowej
Frydrychowicach
Tomicach


 

artykuł sponsorowany
NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl