Gabinet okulistyczny w klinice ALLMEDICA w Wadowicach oferuje kompleksową diagnostykę i leczenie choró
Konsultacja okulistyczna niemowląt oraz dzieci już dostępna w Wadowicach
artykuł sponsorowany

Gabinet okulistyczny w klinice ALLMEDICA w Wadowicach oferuje kompleksową diagnostykę i leczenie chorób oczu naszych najmłodszych pacjentów. Gabinet lekarski wyposażony jest w nowoczesny, specjalistyczny sprzęt diagnostyczny, dzięki któremu możemy wykonać badania taki jak sondowanie kanalików łzowych, konsultację okulistyczną wcześniaka (retinopatia), czy też badanie dna oka wziernikiem Fissona.

 

 

KONSULTACJE I ZABIEGI Z ZAKRESU OKULISTYKI DZIECIĘCEJ

W ramach gabinetu okulistycznego w ALLMEDICA świadczone są usługi diagnostyczno-konsultacyjne takie jak:

🔵 𝗦𝗼𝗻𝗱𝗼𝘄𝗮𝗻𝗶𝗲 𝗸𝗮𝗻𝗮𝗹𝗶𝗸𝗼́𝘄 ł𝘇𝗼𝘄𝘆𝗰𝗵.
🔵 𝗕𝗮𝗱𝗮𝗻𝗶𝗲 𝗱𝗻𝗮 𝗼𝗸𝗮 𝘄𝘇𝗶𝗲𝗿𝗻𝗶𝗸𝗶𝗲𝗺 𝗙𝗶𝘀𝘀𝗼𝗻𝗮.
🔵 𝗣ł𝘂𝗸𝗮𝗻𝗶𝗲 𝗸𝗮𝗻𝗮𝗹𝗶𝗸𝗼́𝘄 ł𝘇𝗼𝘄𝘆𝗰𝗵.

🔵 Oraz inne  https://allmedica.pl/specjalisci/2134

 

WYSOKO WYKWALIFIKOWANA KADRA

W ramach gabinetu okulistycznego przyjmuje specjalista:

Lek. Małgorzata Mazurek- OKULISTA DZIECIĘCY, OKULISTA

https://allmedica.pl/specjalisci/2134

Przyjmuje Pacjentów od pierwszego dnia życia.

Jest doświadczonym okulistą dziecięcym, pracuje w zawodzie od ponad 30 lat. Pani doktor od początku pracy zawodowej jest związana z Instytutem Pediatrii w Krakowie-Prokocimiu, gdzie przez kilka lat - jako certyfikowany pediatra - pracowała na stanowisku asystenta w I Klinice Chorób Dzieci Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. W późniejszym okresie uzyskała profesjonalne wykształcenie w dziedzinie okulistyki dziecięcej i przez wiele lat pełniła funkcję kierownika Poradni Okulistycznej Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Prokocimiu. W ciągu lat pracy w Szpitalu, była konsultantem okulistyki dziecięcej dla dzieci z rejonu całej południowej Polski, wcześniaków i niemowląt hospitalizowanych w Szpitalu Uniwersyteckim, oraz przybywających na konsultacje z oddziałów noworodkowych innych krakowskich szpitali.

Pani Doktor wykonuje badania dna oczu u wcześniaków (pod kątem retinopatii), diagnozuje i leczy choroby oczu u niemowląt i dzieci starszych. Koryguje i leczy wady wzroku oraz niedowidzenie związane z wadami wzroku. Wykonuje również badania dna oczu w chorobach ogólnoustrojowych (cukrzyca, nadciśnienie, choroby metaboliczne, neurologiczne, onkologiczne, zakaźne (cytomegalia, toxoplazmoza). Przeprowadza zabiegi sondowania dróg łzowych u niemowląt. We wszystkich działaniach medycznych kieruje się dobrem pacjenta i wykonuje je z najwyższą starannością.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA KONSULTACJE DO NASZEGO SPECJALISTY

 

Zapraszamy do zapisów!

🔵 pod numerem +48 22 610 10 10 (Centrum Obsługi Pacjenta)

🔵 przez e-rejestracje   https://allmedica.pl/e-registration

🔵  Allmedica w Wadowicach 3-maja 4

 

artykuł sponsorowany
NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl