Czarna armatura łazienkowa cieszy się ogromną popularnością od wielu lat. Z sezonu na sezon, produce
Czarna armatura - przemijający trend czy na stałe zagości na naszych łazienkach?
artykuł sponsorowany

Czarna armatura łazienkowa cieszy się ogromną popularnością od wielu lat. Z sezonu na sezon, producenci prześcigają się we wprowadzaniu do swoich ofert coraz ciekawszych pod względem wizualnym produktów. Czy czarna armatura to tylko chwilowy trend, czy pozostanie w naszych łazienkach już na lata?

Fenomen czarnej armatury do łazienki można z pewnością wytłumaczyć tym, że produkty w tym kolorze są przede wszystkim ponadczasowe. Czarne baterie z pewnością odnajdą się w aranżacjach w stylu loft, pasują do naturalnych wnętrz w jasnych kolorach, w połączeniu z drewnem, marmurem i betonem, oraz tych nowoczesnych a także retro!

Od dłuższego czasu w samych tylko projektach łazienek możemy dostrzec również dodatkowy trend związany z czarnymi bateriami- to te o kanciastych lub kanciasto- obłych kształtach.

 

Czarna bateria to nie tylko kolor!

Baterie takie charakteryzują się np. okrągłymi podstawami, a wykończone są „na płasko”- np. poprzez wygięcie wylewki w kształt kwadratu lub prostokąta. Takie rozwiązanie jest niezwykle uniwersalne- ponieważ baterie takie będą pasowały zarówno do wnętrz wykończonych w kanciastych jak i miękkich kształtach.

Przeszukując oferty czołowych producentów armatur łazienkowych z pewnością znajdziemy takie właśnie rozwiązania. Jedną z linii baterii która wpisuje się w ten trend, jest seria włoskich baterii pod nazwą MON włoskiej fabryki EURORAMA.

 

Baterie te w całości wykonane są z ciężkiego mosiądzu ( więc trwałego- bo powszechnie wiadomo, że im bateria cięższa tym solidniejsza). Baterie malowane są proszkowo na czarny kolor ( ale to powszechna metoda malowania nie tylko armatur ale i grzejników i innych dodatków do łazienki więc nie ma w tym niczego złego), a ceramiczne głowice zapewniają tylko o ich długowieczności.

Jeśli o serii MON mowa, znajdziemy w niej nie tylko czarne baterie umywalkowe, ale również czarne baterie wannowe, baterie prysznicowe i gotowe zestawy baterii prysznicowych podtynkowych z deszczownicą.

Drugą wartą uwagi serią baterii EURORAMA jest seria NET. Jest ona zupełnym przeciwieństwem serii MON- baterie te są o obłych kształtach. Okrągłe kształty odnajdą się w delikatnych łazienkach, ale ich kolor- czyli czarny sprawi, że sama tylko bateria i kilka dodatków w zupełnie jasnej łazience „zrobi robotę”.

 

Podsumowując- nie obawiajmy się czarnych baterii w naszych łazienkach- są one równie trwałe jak te chromowane, a odpowiednia pielęgnacja sprawi, ze nie znajdziemy na nich ani kamienia, ani śladów kropel wody.

 

 

ul. dr Putka 9
34-100 Wadowice

godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek od 8:00 do 16:00

https://madix.com.pl

infolinia handlowa telefon +48 608 630 006

artykuł sponsorowany
NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl