Energylandia to zdecydowanie jedna z najpopularniejszych atrakcji województwa małopolskiego. Może być
Rodzinny park rozrywki - pomysł na weekendowy wyjazd dla całej rodziny
artykuł sponsorowany

Energylandia to zdecydowanie jedna z najpopularniejszych atrakcji województwa małopolskiego. Może być to główny cel rodzinnego pobytu na południu Polski lub jedna z atrakcji podczas zwiedzania Krakowa. Z uwagi na swoje położenie, aby zaplanować komfortową podróż, warto wybrać hotel w oddalonych o kilkanaście kilometrów Wadowicach.

Rodzinny park rozrywki - zabawa dla całej rodziny

Wycieczka do parku rozrywki to atrakcja na jeden lub kilka dni, w zależności od wybranego pakietu. Oferta jest bardzo szeroka i obejmuje wiele atrakcji nie tylko dla dzieci, ale również rodziców. Obok popularnych rollercoasterów znajdują się również strefy wodne oraz okolicznościowe (park świąteczny, strefa Halloween). Wybierając się do Energylandii, warto wcześniej zorganizować nocleg. Zlokalizowany niedaleko parku rozrywki hotel w Wadowicach gwarantuje możliwość spędzenia urlopu z całą rodziną i dodatkowe udogodnienia dla dzieci. W obiekcie znajduje się również SPA, które będzie ciekawym urozmaiceniem pobytu dla dorosłych. 

 

Poszukiwania noclegu - co wziąć pod uwagę?

Kluczowym aspektem branym pod uwagę przy wyborze hotelu powinna być lokalizacja. Istotna jest odległość od miejsca docelowego, w tym przypadku parku rozgrywki. Z uwagi na jego położenie, najdogodniejszy będzie dojazd własnym samochodem lub transportem zorganizowanym. 

Wybierając się do parku rozgrywki najlepiej wybrać hotel w Wadowicach. Miasto oferuje bezpośrednie połączenie do Zatoru, a ceny noclegów są niższe niż w bezpośrednim sąsiedztwie parku. Co więcej, hotele w mieście oddalonym zaledwie o kilkanaście kilometrów od parku mają mniejsze obłożenie, dlatego pobyt można planować z mniejszym wyprzedzeniem. Więcej i ofercie hotelu Młyn Jacka Hotel & Spa przeczytasz na: https://hotelmj.pl/.

 

Hotel w pobliżu parku rozrywki

Wadowice to miasto, które może być bazą wypadową do zwiedzania okolicy. Oprócz parku rozrywki znajduje się tam również wiele innych atrakcji. Niedaleko położony jest również Kraków. Taka lokalizacja pozwoli na zaplanowanie kilkudniowego pobytu z rodziną. Oprócz samej Energylandii w okolicy znajdują się również Mini Zoo, Park Miniatur w Inwałdzie czy Park Dinozaurów i Rozrywki Dinolandia. Hotel 4-gwiazdkowy małopolska to szansa na relaks w wysokim standardzie. Warto zdecydować się na obiekt oferujący dodatkowe udogodnienia, które pozwolą wypocząć na południu Polski. 

Hotel pod Krakowem to przede wszystkim niższe ceny. Standard pokoi nie odbiega od innych hoteli w stolicy Małopolski czy mieście, w którym znajduje się Energylandia. Pobyt w odrestaurowanym obiekcie zagwarantuje wysoki komfort i sprawi, że rodzinne wakacje będą długo wspominane przez całą rodzinę. 

artykuł sponsorowany
NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl