Pan Daniel schudł dzięki naszej pomocy 18 kilogramów!
Pan Daniel schudł 18 kilogramów!
artykuł sponsorowany

Pan Daniel schudł dzięki naszej pomocy 18 kilogramów!

Pragniemy podzielić się z Państwem ogromnym sukcesem, który osiągnął Pan Daniel.

Dzięki swojej determinacji do działania oraz wsparciu dietetyk mgr inż. Anny Kasperkiewicz zredukował wagę ze 102 kg do 84 kg.

Swój sukces zawdzięcza regularnym wizytom kontrolnym w naszej placówce oraz odpowiednio zbilansowanej diecie dopasowanej do swoich potrzeb żywieniowych.

Pan Daniel nie pokusił się na szybkie efekty osiągane dzięki  radykalnym dietom, często wręcz głodówkowym lub znacząco zaburzającym proporcje dostarczanych składników odżywczych. Diety tego rodzaju dają  spektakularne rezultaty, ale niestety nie są one trwałe. Zamiast tego powierzył się w ręce specjalistów z Centrum Dietetyki Innowacyjnej Równowaga.

Dieta Pana Daniela była odpowiednio zbilansowana i dopasowana do aktualnej sytuacji. Jeżeli Pan Daniel jechał na wakacje, to pewne odstępstwa były dopuszczalne. Dodatkowo wraz ze spadkiem wagi na bieżąco modyfikowana była ilość dostarczanych kalorii i wszystkich substancji odżywczych. Tak dopasowany jadłospis pozwolił nie tylko na redukcję wagi , ale również zachowanie świetnej kondycji zdrowotnej i perfekcyjnych wyników badań.

Systematyczne pomiary kontrolne na profesjonalnym analizatorze składu ciała pozwoliły na monitorowanie redukcji tkanki tłuszczowej i zachowania odpowiednich proporcji masy mięśniowej.

Zawartość mięśni w składzie ciała Pana Daniela nie zmniejszała się , a jego kondycja z każdym dniem stawała się coraz lepsza.

Dodatkowo dieta, którą stosował Pan Daniel opierała się na produktach spożywczych, lubianych i preferowanych przez Niego - dzięki temu nie wymagała, aż tak ogromnych wyrzeczeń. Dietę można było stosować przez dłuższy czas niezbędny do osiągnięcia pożądanego efektu bez uszczerbku na zdrowiu i stanie skóry.

Trwałe rezultaty redukcji wagi może dawać jedynie dieta stworzona na podstawie indywidualnych potrzeb.  Aby taki plan mógł powstać niezbędne jest wykonanie dokładnego wywiadu zdrowotnego, żywieniowego, przeprowadzenia precyzyjnej analizy składu ciała  przez dietetyka, który posiada odpowiednią wiedzę i doświadczenie.

 

Zapraszamy do Centrum Dietetyki Innowacyjnej, w którym profesjonalna kadra zadba o stworzenie jadłospisu precyzyjnie dopasowanego do indywidualnych potrzeb każdej osoby.

W naszej ofercie jest możliwość stworzenia jadłospisu w oparciu o nieinwazyjne badanie DNA wykonywane w naszej placówce.  Nutrigenetyka tzn. dieta oparta na genach jest najbardziej precyzyjnym narzędziem dostarczania wszystkich związków odżywczych i dająca świetne rezultaty w redukcji masy ciała.

Serdecznie zapraszamy!

 

Równowaga Centrum Dietetyki Innowacyjnej

mgr inż. Anna Kasperkiewicz

al. M. B. Fatimskiej 33

Wadowice

Tel. 698 781 991

Zachęcamy do polubienia naszego profilu na facebook’u https://www.facebook.com/RownowagaCentrumDietetykiInnowacyjnej

Odwiedź naszą stronę i dowiedz się o nas więcej   https://rownowaga.info.pl/

 

 

 

 

artykuł sponsorowany
NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl