Przed nami ferie zimowe. ENGLISH OK przygotowało specjalną ofertę językową dla maturzystów oraz ós
Ferie z angielskim w ENGLISH OK!

Przed nami ferie zimowe. ENGLISH OK przygotowało specjalną ofertę językową dla maturzystów oraz ósmoklasistów. Zapisz się na MATURA CAMP lub 8th class EXAM CAMP i nie martw się nadchodzącym egzaminem.

MATURA CAMP

Jest to intensywny kurs skierowany do maturzystów, którego celem jest przygotowanie do matury ustnej z języka angielskiego. Podczas spotkań maksymalizujemy czas mówienia po angielsku. Wszystkie niezbędne informacje podajemy w pigułce. Proponujemy ćwiczenia i techniki, które pomogą zabłysnąć na egzaminie. Pracujemy w małych grupach. Każdy kursant otrzyma pakiet zadań oraz materiałów przygotowujących do egzaminu

Przygotuj się z nami i pozbądź się stresu przed maturą!

 

8th class EXAM CAMP

Ten szczególny kurs kierujemy do uczniów klas 8 szkół podstawowych. Podczas zajęć skupiamy się na egzaminie ósmoklasisty. Spotkania oparte są o odpowiednie zestawy zadań oraz inne wyselekcjonowane materiały przygotowujące. Kursanci nabiorą wprawy i doświadczenia przed pierwszym poważnym testem w życiu. Z nami egzamin nie będzie trudny i skomplikowany.

Dowiedz się jak wygląda egzamin ósmoklasisty i jak go zdać na sto procent!

Więcej informacji o kursach znajduje się pod tym adresem.

CENTRUM JĘZYKA ANGIELSKIEGO ENGLISH OK!
34-100 Wadowice
ul. Krakowska 30
tel. 535 829 977
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.englishok.com.pl
www.pl-pl.facebook.com/englishokwadowice

 

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl