Nie tylko dorosłe kobiety lubią nosić biżuterię. Także małe dziewczynki chętnie ją zakładają.
Kolczyki dla dzieci - czym kierować się wybierając biżuterię dla małej dziewczynki?
artykuł sponsorowany

Nie tylko dorosłe kobiety lubią nosić biżuterię. Także małe dziewczynki chętnie ją zakładają. Gdy są jeszcze malutkie, decyzję o wyborze ozdób podejmują rodzice, ale z czasem jak dorastają ich wybory są coraz bardziej świadome. Jednak przeznaczone dla dzieci kolczyki nie powinni być identyczne, jak te, po które sięgają dorośli. W przypadku małych dziewczynek biżuteria poza jej funkcją ozdobną powinna też zapewniać bezpieczeństwo podczas jej noszenia przez młodą użytkowniczkę.

Srebrne kolczyki, czy złote? Które będą lepsze dla małej dziewczynki? 

Złote kolczyki są zazwyczaj droższe niż ich srebrne odpowiedniki. Z tego powodu wiele osób zastanawia się, czy jest sens podarować je dziecku. Jeśli ma to być pamiątka na lata wręczana z takiej okazji, jak pierwsze urodziny, chrzest, czy inna uroczystość to warto zainwestować w szlachetny kruszec o wysokiej próbie.

Mając na uwadze to, że obdarowana z dużym prawdopodobieństwem założy je dopiero za kilka lat warto zdecydować się na subtelny model. Wykonane z najwyższej jakości materiałów kolczyki będą prezentowały się dobrze wyjęte z pudełka także po dłuższym czasie. Pierwsze złote kolczyki mogą być wkręcanymi perełkami lub innymi niewielkimi ozdobami, które dobrze będą prezentować się na niewielkiej buzi. 

Modną i równie ciekawą alternatywą jest różowe złoto. Jeśli zatem szukasz czegoś nietuzinkowego to sprawdź również ofertę wykonanych z tego kruszcu kolczyków.

Zarówno te bardziej nowoczesne, jak i tradycyjne znajdziesz na stronie: https://aniakruk.pl/pl/142-kolczyki-dzieciece

 

Jakie zabezpieczenia powinny mieć przeznaczone dla dzieci kolczyki? 

Kolczyki dla dzieci powinni być zaprojektowane tak, aby nie stanowiły zagrożenia dla małych uchu. Dzieci są mniej uważne i często bardzo ruchliwe, co powoduje, że niechcący mogą o coś zahaczyć biżuterię i zrobić sobie krzywdę. Lepiej jest wybierać dla nich drobne, wkręcane kolczyki, niż duże koła. Zabezpieczenie umieszczone z tyłu biżuterii, pozwalające na przytwierdzenie jej do płatka ucha również powinno być zabezpieczone. Najczęściej dziecko nie będzie samo go zakładała, a rodzic będzie miał pewność, że nie zgubi, ani nie uszkodzi tej ozdoby podczas noszenia. 

Kolorowe kolczyk w najmodniejsze wzory z kolekcji przeznaczonej dla dzieci to świetny pomysł na podarunek dla małej dziewczynki. Będą one idealne, jako prezent na mniejsze i większe okazje. 

Koniecznie odwiedź nasz sklep online - https://aniakruk.pl/ i wybierz cos dla siebie!

 

artykuł sponsorowany
NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl