Black Friday w Madix! Rabaty do 25% w dniach od 18 do 30 listopada na baterie łazienkowe, akcesoria i do
Black Friday w Madix
artykuł sponsorowany

Black Friday w Madix! Rabaty do 25% w dniach od 18 do 30 listopada na baterie łazienkowe, akcesoria i dodatki!

Black Friday

Black Friday, czyli czarny piątek- od 1961r oznacza początek sezonu zakupów przed Bożym Narodzeniem. Sam termin został właśnie w 1961 roku po raz pierwszy użyty przez policję w Filadelfii i Rochester, do opisania ogromnych tłumów i korków powstałych w wyniku wyjątkowego, przedświątecznego obniżenia cen w sklepach.

W 2022 roku Black Friday wypada 25 listopada. Wiele firm na całym świecie przygotowuje właśnie na ten dzień wyjątkowe promocje dla swoich klientów. W czarny piątek można nie tylko zaopatrzyć się w świąteczne prezenty, ale również skorzystać z wielu cenowych okazji do wyposażenia domu. Wiele osób chętnie korzysta z tych promocji, aby jeszcze przed świętami dokończyć remonty swoich domów i mieszkań, lub po prostu wymienić elementy jego wyposażenia nie obciążając przy tym zbytnio portfeli. W tym roku, ze względu na szalejąca inflację i spore podwyżki cen materiałów budowlanych, Black Friday będzie zapewne cieszył się rekordowym zainteresowaniem promocjami.

Wyjątkowe obniżki cen,  przygotowaliśmy także dla Państwa w sklepie madix

 

Black Friday- Black Bathroom!

Zgodnie z nazwą Black Friday, w pierwszej kolejności przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkowe okazje na dostępne w naszym sklepie produkty w kolorze czarnym!

 

Baterie umywalkowe, baterie wannowe i prysznicowe, dodatki i akcesoria łazienkowe oraz inne produkty z zakładki czarna łazienka, możecie Państwo okazyjnie kupić z 25-cio procentowym rabatem.

Podczas finalizacji zamówienia, wystarczy wpisać w koszyku odpowiedni kod rabatowy, by móc skorzystać z promocji.

 

 

ul. dr Putka 9
34-100 Wadowice

godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek od 8:00 do 16:00

https://madix.com.pl

infolinia handlowa telefon +48 608 630 006

artykuł sponsorowany
NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl