Łukasz Świrk, "Człowiek Flaga" rozpoczął zapisy na rok szkolny 2022/203 na zajęcia akrobatyczne w s
Człowiek Flaga zaprasza na zajęcie akrobatyczne w nadchodzącym roku szkolnym
artykuł sponsorowany

Łukasz Świrk, "Człowiek Flaga" rozpoczął zapisy na rok szkolny 2022/203 na zajęcia akrobatyczne w swoim Centrum Akrobatycznym.

Łukasz Świrk, znany w regionie wspinacz oraz dwukrotny finalista programu Mam Talent zaprasza do zapisów w nadchodzącym roku szkolnym 2022/203 na zajęcia akrobatyczne w swoim otwartym rok temu Centrum Akrobatycznym.

Centrum akrobatyczne znajduje się w Wadowicach, przy ulicy Zatorskiej 2. W obiekcie znajdują się dwie duże sale ćwiczeń: do akrobatyki naziemnej oraz powietrznej. Sale są wyposażone w nowy, profesjonalny sprzęt najlepszej jakości. Zajęcia są bardzo urozmaicone i poza efektem fizycznym przyniosą dzieciom także wiele zabawy.

W sierpniu będą odbywać się zajęcia próbne tak aby słynny akrobata mógł poznać i zobaczyć umiejętności swoich podopiecznych.

Podział na grupy wiekowe, umiejętności oraz płeć. Zajęcia w małych grupach około 10 osób.
 
Grupa dziewczynek: zajęcia na kołach powietrznych, szarfach, rurkach powietrznych, akrobatyka na ścieżce, trampolinie.

Grupa chłopców: zajęcia na powietrznych pasach, akrobatyka na ścieżce, trampolinie, street workout.

Zgłoszenia proszę wysyłać pod adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Więcej informacji można uzyskać także dzwoniąc pod numer 888 508 677.

 

artykuł sponsorowany
NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl