Chcesz zrodzić pasję w swoim dziecku bądź rozwinąć w nim pokłady artystycznej energii? A może sam
„Co to foto? 2022” – kurs fotografii dla każdego
artykuł sponsorowany

Chcesz zrodzić pasję w swoim dziecku bądź rozwinąć w nim pokłady artystycznej energii? A może sam chcesz spróbować swoich sił z aparatem? Postaw na kurs fotografii dla każdego „Co to foto?”, który za sprawą harmonijnej kompozycji bogactwa wiedzy oraz ćwiczeń praktycznych, pozwala poznać tajniki fotografii od podszewki.

Kurs fotografii cyfrowej „Co to foto?” przygotowany został z myślą o kursantach w każdym wieku. Na zajęcia zapraszamy wszystkich, którzy pragną wkroczyć w świat fotografii, ale również lubią świetnie się bawić.

Wiemy, jak ważny jest wieloaspektowy rozwój, dlatego też Centrum Języka Angielskiego ENGLISH OK! z Wadowic kontynuuje cieszący się popularnością kurs fotografii, jakiego do tej pory nie było. Z jego pomocą adepci sztuki robienia zdjęć zgłębią teorię oraz opanują obsługę sprzętu fotograficznego, a wszystko to pozwoli im tworzyć coraz lepsze zdjęcia.

„Co to foto?” to spotkania, z których każde pozwoli krok po kroku poznać podstawy wykonywania coraz lepszych fotografii. Kursanci będą mieli okazję dowiedzieć się jak dobierać idealne światło, jak komponować kadr oraz w jaki sposób wyeksponować określone elementy na zdjęciach. Umiejętności tworzenia sztuki obrazu jak pejzaż, portret czy reportaż staną się dla uczestników wspaniałą inspiracją do kreowania wyjątkowych fotografii, a przy okazji wydobędą ich wrażliwość na piękno otaczającego świata. Po zajęciach kursanci otrzymają również ćwiczenia do wykonania w domu, dzięki którym będą mogli utrwalić swoją wiedzę i zdobyte umiejętności.

Więcej informacji o kursie znajduje się pod tym adresem.

 

CENTRUM JĘZYKA ANGIELSKIEGO ENGLISH OK!
34-100 Wadowice
ul. Krakowska 30
tel. 535 829 977
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.englishok.com.pl
Facebook: @englishokwadowice

artykuł sponsorowany
NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl